Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini sub soare de solstitiu


Recommended Posts

  • Răspunsuri 997
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Și zic și eu Bună ziua, că v-am citit dar n-am mai apucat să scriu de ceva vreme.

 

Întreba cineva de nepoatele mele, dacă au văzut că e curat, nu le-am întrebat  [:D] . Au apreciat însă că erau relativ aproape de distracție și din ce am înțeles s-au culcat cel mai devreme la ora 7 dimineața în fiecare zi  [:)]. Deh, tinerețea  [il].

 

În rest am mult de lucru pentru birou, nici nu știu cum m-am aglomerat așa în mijlocul verii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Greu la munca prima zi...am și început la 7, am dormit doar 4 ore jumate azi noapte și sunt cam zombi. Încerc sa o iau încet și sa continui așa. 

 

Nu cred ca am scris, ca am fost la șeful (care între timp a terminat) și era împreuna cu cea care ii tine locul pana vine șefa cea noua, in Octombrie. Atunci când eram nasol, am fost sa vb cu ei cum ma simt din cauza stresului de la job, sa știe ca dacă rămân acasa, de ce fac asta. 

M-au înțeles, mi-au recomandat sa fac cerere sa primesc cele trei ședințe gratuite cu un psiholog care e specializat pe cazuri de stres din cauza jobului. Așa ca luni merg la prima ședința. Ar fi trebuit sa fie și șeful/înlocuitoarea lui in primele 15 minute ale ședinței, dar e și ea in concediu, voi merge singura. Va fi însă la sfârșitul ultimei ședințe și vom pune împreuna cap la cap ce poate ea sa facă in așa fel încât sa reduc stresul. 

 

In toamna am de gând sa merg la mindfulness/meditație. Știu ca Mianna a fost la o ședința (sau doua?) și nu a simțit efecte :)). 

A făcut cineva? Mindfulness sau meditație? Impresii? 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua!

 

Ioana, la multi ani Juliei! ati facut petrecere? sa fie sanatoasa si la fel de frumoasa [il]

 

Ella, concediu placut!

 

Miha, e greu la job dupa asa vacanta frumoasa, te cred. sper sa te ajute si psihologul si meditatia...in fond psihicul controleaza fizicul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...