Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini sub soare de solstitiu


Recommended Posts

Gata, fuseram la Roma! In suedeza Roma italiana e Rom :). Nu se confunda.

 

A fost frumos teatrul, au jucat bine, a fost interesantă punerea in scena, mi-a plăcut. E tare fain ca scena e amenajată in ruine, arată frumos. Ne-a picurat puțin și e răcoare, fata de anul trecut când am fost in rochita de vara și fără nimic. Acum noaptea sunt 12-14 grade. Așa seara au fost 20-17, dar răcoare deja pe sfârșit.

 

Va las o poza.

 

 

post-3506-59474_thumb.jpeg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 997
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Anja le doresc parintilor tai sa ajunga la nunta de diamant!

 

Laura, la multi ani mamei tale.

===

 

Acum am ajuns acasa. Suntem obositi. In sfarsit vad si eu casa zugravita in interior.

Dar mai sunt destule de facut.

 

Antmil, chapeau bas pentru cat muncesti.  Si pentru realizarile profesionale. Ce zodie esti?

 

 

Si parintii mei au gasit intr-un final zugrav care a venit la munca :)

 

Sint berbec...se putea altfel? :) :) :) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si parintii mei au gasit intr-un final zugrav care a venit la munca :)

 

Sint berbec...se putea altfel? :) :) :) 

Cateodata cand te citesc imi spun: parca ar vorbi fii-mea. Incredibil de multe asemanari in idei si expunerea lor aveti. Ti-ai facut vreodata testul Myers-Briggs?

Cu fii-mea am o relatie stransa, condimentata si conversatii interesante. Of course rolul meu a fost/este sa o temperez fara sa-i frang aripile (ca daca e se ocupa  singura de asta)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Cateodata cand te citesc imi spun: parca ar vorbi fii-mea. Incredibil de multe asemanari in idei si expunerea lor aveti. Ti-ai facut vreodata testul Myers-Briggs? Cu fii-mea am o relatie stransa, condimentata si conversatii interesante. Of course rolul meu a fost/este sa o temperez fara sa-i frang aripile (ca daca e se ocupa singura de asta)

 

Da, am facut testul (nu stiu daca am spus, dar eu am facut psihologie in facultate...stiu, ciudat cum am ajuns in constructii). Sint INFJ in Myers-Briggs. Cel mare al meu este acelasi tip de personalitate. Cel mic este ENTJ. Pe sot nu l-am testat :)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, si tu si Roxana sunteti berbeci, insa aveti alt tip de personalitate, temperamente diferite. Si fata de Antmil si fata de fii-mea.

 

Nu sunteti chiar atat de impulsive, de exaltate, nu traiti ca sa mai luptati o zi si nici nu va fortati limitele.

Cel putin asa va vad eu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, am facut testul (nu stiu daca am spus, dar eu am facut psihologie in facultate...stiu, ciudat cum am ajuns in constructii). Sint INFJ in Myers-Briggs. Cel mare al meu este acelasi tip de personalitate. Cel mare este ENTJ. Pe sot nu l-am testat :) 

[:-)))] Puteam sa jur! Nu aveam nicio indoiala. Fii-mea e tot INFJ.

E usor sa recunosti pe cineva cu un tip de personalitate gasit la mai putin de1% din populatie.

 

Eu sunt ENFP

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...