Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini sub soare de solstitiu


Recommended Posts

  • Răspunsuri 997
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

In capul meu persoanele I sunt 'listeners' si persoanele E sunt 'talkers'. Nu e mai breaz unul decat altul. Pentru ca ai munca in 3 birouri si cu echipe diverse te vedeam 'talker', ca pe Anja. Imi cer scuze daca te-am suparat. [flo] Si eu merg singura la spectacole, restaurante, ma plimb pe strazi - in principal cand merg in delegatii. Am luat bilet ptr opera martea viitoare cand B e cu fetele in Ro :)

 

Scuzele mele dacă s-a înțeles ca m-am supărat!!! Absolut deloc!!! Nici vorba!! Doar ziceam ca introvertiții sint de multe ori neînțeleși pe acest aspect. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

 

Am facut si eu testul acum-I am the Logistician  [clo]

 

Ideea e ca am raspuns la unele intrebari cum sunt acum,pt ca acum cativa ani nu eram asa...plus ca la intrebarea cu a fi intre oameni sau mai in liniste,intr un loc aglomerat sau linistit...asta la mine e in functie de stare.cateodata as vrea New Yorkul,e orasul unde vreau sa ajung de cand eram mica  [alcool]  ,cateodata un sat pierdut intre munti...dar am ales cea de a 2 a varianta totusi.

 

Va pup  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet, cred ca trebuie sa alegi la test optiunea care ti se potriveste cel mai bine, sau cel mai des, ca sa fie pertinent cat de cat rezultatul.

 

Singurul rezultat in care nu ma regasesc e ca ma las ghidata, procentual, mai mult de emotii decat de ratiune (nu ma vad asa, eu in capul meu sunt foarte rationala).

 

Dupa un weekend in care am primit musafiri la gradina, apoi am fost noi invitati la alta gradina, sunt obosita. Prin urmare cutreier cu baiatul prin mall.

 

Am cumparat o carte a Irinei Binder, de curiozitate, pare ceva foarte lejer, de vacanta. As fi vrut sa citesc de fapt Pacienta tacuta, de Ian Finn, dar m am gandit ca pot s o imprumut de la biblioteca, acasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...