Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini sub soare de solstitiu


Recommended Posts

  • Răspunsuri 997
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

mi-am facut si eu testul:

 

Consul
ESFJ-a

 

(desi nu-mi dau seama ce i-a facut sa constate ca pun un pic mai mult feeling (57%) decat thinking (43%)  - nu mi se pare c-ar fi asa)

 

si cica ma intereseaza moda si barfa, mult mai mult decat politica sau dezbaterile stiintifice [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ok l-am facut din nou ca m-am tot interrupt la primul test...mi-a iesit tot cam la fel Entertainer ESFP-T/ ESFP-A

-Avoid conflictele

- prietenoasa/ vorbesc cu oricine orice [:-@] -imi plac petrecerile

-imi plac hainele , casele stylish (de fapt ma multumesc si doar sa privesc)

-ma plictisesc daca nu am ceva de facut

-nu imi plac joburile 9-5...dovada astazi am lucrat 12-3 [:-)))]

-wow...spune ca, e o adevarata placere pt mine sa ma joc cu copiii, sunt parinte fun..si chiar daca nu sunt stricta cu disciplina in schimb sunt f incurajatoare [pk] ...asta e f adevarat. mai ales la parinteala totul mi s-e potriveste. un singur lucru nu mi se potriveste absolut de loc, spune ca nu gestionez bine banii si intru in datorii...asta e un mare NO, No la mine...sutn total opus.

testul a fost f fun! [flo2]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mi-am facut si eu testul:

 

Consul
ESFJ-a

 

(desi nu-mi dau seama ce i-a facut sa constate ca pun un pic mai mult feeling (57%) decat thinking (43%)  - nu mi se pare c-ar fi asa)

 

si cica ma intereseaza moda si barfa, mult mai mult decat politica sau dezbaterile stiintifice [:-)))]

 

si eu la fel [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pepper, de cind l-am luat de la sitters din concediu, e numai bolnav.

I-a trecut infectia la ochi si alergia/bubele de pe piele, dar acum are o infectie la ureche .

 

de cind l-am luat am vazut ca se tot scarpina la ureche dar doctora a zis ca e de la alergie...probabil asta o fi fost, si in timp a evoluat in infectie. 

ii pun un medicament care mi-l daduse pt bubite facute de la alergii...am citi pe internet cca e f bun pt infectiile la ureche. daca nu ii trece ma ducc iar cu el la doctor.

in aproape 7 ani de cind il am l-am dus o singura data la doctor...iar acum de 2x intr-o luna.

 

plus ca de 2 zile are si diaree...acum e la diet.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna!

 

Am revenit dupa un weekend plin. Nunta a fost poate cea mai frumoasa la care am fost vreodata, intr-o locatie superba. A fost totul elegant, cu mult bun gust (dar fata fitze), mancare si bautura bune, muzica excelente, am dansat de am bataturi si febra musculara. Mirii au fost superbi, s-au distrat si s-au simtit foarte bine (spre deosebire de alte nunti, inclusiv a mea, unde stresul, emotiile si preocuparea de a-i baga in seama si de a face lucrurile in primul rand pentru invitatii fac nunta o petrecere pt ceilalti, nu si pentru cele doua personaje principale).

A fost prima nunta la care cununia civila si cea religioasa au fost in acelasi loc, pe malul lacului unde e locatia de nunta. Cu siguranta fotograful profesionist a avut ocazia si peisajul perfect pt poze de vis.

Copiii mei , dupa cum ma asteptam, au stat lipiti de scaune , cu ochii in ecrane, nu au dansat, dar au apreciat mancarea, dulciurile si cocktailurile fara alcool pregatite pt ei de barman. Mama a rezistat neasteptat de bine pana la sfarsitul petrecerii. A stat pe scaun, a socializat cu rudele si prietenii si a fost foarte fericita ca a putut fi acolo.

Duminica si o bucata din ziua de luni am ramas in Iasi la povesti cu surorile si cumnatii . Azi am liber sa ma refac si sa bag un smotru si mancare pt prunci.

 

Din urma am citit doar despre testele de personalitate cu care m-ati facut curioasa, am sa incerc si eu.

 

Pe Simona nu am putut-o vedea castigand, a inceput meciul odata cu cununiile, dar am tras cu ochiul pe flashscore si exact cand mergea spre altar, i-am putut sopti miresei ca e 6-2 6-2 [:)].

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate, poze reusite nu prea am (daca nu sunt eu cu aparatul in mana... n-are cine ) . Am cateva facute cu telefonul, cam nefocusate si miscate... sper sa aparem in cateva din pozele profi ale fotografului oficial. Cel mai mare regret il am ca nu ne-a dus capul sa facem o poza cu toata familia, copii, surorile, parintii mei. A fost o nunta  la care nu am avut nici un moment de plictiseala, ca sa ne gandim si la facut poze. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...