Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini sub soare de solstitiu


Recommended Posts

Azi am fost la o înghețată la vestita noastră “inghetatorie” din port, yamiii.

 

E săptămâna Stockholm la noi și e plin de bărci și de tineri care chefuiesc, dansează afara pe ele. Va pun câteva poze :).

 

Si ieri am câștigat Pt prima data un concurs online de cunoștințe, sunt întrebări variate, uneori tematice. Suma nu a fost mare, chiar deloc, am donat-o. E foarte interesant jocul, jucam in fiecare seara, se numeste Primetime. E un app. Dar e in suedeza.

post-3506-201053_thumb.jpeg

post-3506-265235_thumb.jpeg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 997
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimi,

 

Azi dupa scoala avem party - deja am in portbagaj pungile cu cadouri si decoratiunile plus un cutitoi imens de taiat tortul -asta e mereu problema ca nu se gaseste cutit ptr tort, stiu de anii trecuti.

 

Am si un training azi si o iesire la pranz cu o colega care se muta in Danezia.

 

Macar e miercuri, tip of the week.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Buna dimi, Azi dupa scoala avem party - deja am in portbagaj pungile cu cadouri si decoratiunile plus un cutitoi imens de taiat tortul -asta e mereu problema ca nu se gaseste cutit ptr tort, stiu de anii trecuti. Am si un training azi si o iesire la pranz cu o colega care se muta in Danezia. Macar e miercuri, tip of the week.

 

Distractie faina!

 

Happy hump day!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, de o saptamana  mi-am propus sa fac turul parcului Herastrau cu bicicleta seara, impreuna cu sora mijlocie.

 

Dupa prima zi, a vrut si Ramona sa invete sa mearga pe bicicleta. Ea ne-a insotit atunci cu trotineta.

Cine da acum doua tururi de Herastrau? Ramona: unul cu socrul meu dimineata si unul cu mine seara.

 

E uimitor cat de repede invata ceva cand isi propune ea, nu cand ii spun eu ca ar fi util pentru ea acel lucru.

 

Ioana, petrecere frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...