Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini sub soare de solstitiu


Recommended Posts

  • Răspunsuri 997
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani sarbatoritilor!

 

Ioana, chiar cu cu mamica care a uitat sa anunte schimbare de dieta, e bine ca s-au distrat, au venit si a fost veselie.

 

Pe noi ne-a pocnit valul de caldura - sintem sub "excessive heat advisory", s-au anuntat temperaturi pina la 45C (113F). Sintem sub avertizare pina simbata seara. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi suntem in parc. Suntem tristi ca unul din pisicii lui taica miu de la gradina a fost otravit (probabil), l am gasit cand am plecat de acolo, la poarta, gafaind in agonie. Ne lovim de rautatea inexplicabila a unor bestii cu chip de om. 

Am fost indispusi toata ziua. Copilul a stat numai pe tableta, m am si certat cu el. Dar a fost vizibil afectat de suferinta animalutului.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei, Rox, ar fi "bine" sa fie asa, dar nu cred. Nu e prima oara cand se intampla. Acum multi ani, a fost otravit unul din cei doi caini ai tatei, in propria noastra curte. Sunt printre vecini unii obisnuiti cu furtul din fostul I.A.S. (terenul nostru e o bucata din el) si cainele ii incurca la furtisaguri. Si au ramas cu reflexul asta. Taica miu nu mai are caini acum, doar pisici, generatii de pisici, care circula liber, n are cum sa le tina n casa acolo.

Vreau sa uit ziua aata.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fleur  [:(]  [:(]  [:(]  ce rau imi pare! si eu sunt praf de afectata cand  le vad lovite de masini in drum  [:(] incerc sa nu ma uit,dar de la volan mai greu...

 

eu am ajuns sa iubesc toate sufletelele.de oamenii astia mizerabili,sa n-aud  [:(!]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

Multumesc mult pentru aprecieri!

Daniela, parca tu intrebai. Da, socrul meu e o fire foarte sportiva. L-am vazut jucand fotbal cu colegii sotului si de multe ori alerga mai repede decat unii dintre ei, care sunt si cu 20 de ani mai tineri....

Acum si-a propus sa-l invete si pe Mihai dupa ce vine din tabara.

ce bine ca este vineri.

Astept week-end-ul sa ma linistesc putin.

 

La multi ani, Andreei, Monica! Sper ca mai primiti urari.

 

La multi ani, Anja!

 

Fleur, imi pare rau.

 

Silvi, bravo Crinei! Si tie sper sa-ti treaca repede spatele!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...