Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×
Membrii înregistrați beneficiază de funcționalități suplimentare. Participând la discuții, acumulezi puncte pentru tombole lunare cu premii atractive. Îți exprimi opinia, ajuți alți părinți și primești ajutor în schimb, totodată având șansa să câștigi. Ce te oprește? Înregistrează-te chiar acum!

Pinguini sub soare de solstitiu


Recommended Posts

  • Răspunsuri 997
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

Din pacate, imbecilii astia sint to mai multi - avem si noi in gradina si se inmultesc pe statele de plata ale lui Putin. Sint niste idei care se preiau periodic de catre anumiti politicieni.

 

Avem viol "consimtit": https://www.buzzfeednews.com/article/ryancbrooks/missouri-republican-apologized-consensual-rape-abortion-ban

 

Si violul "adevarat" nu te lasa gravida:

 

https://theweek.com/articles/472972/rape-cant-cause-pregnancy-brief-history-todd-akins-bogus-theory

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Doamnelor, aveti grija cu extrogenii aia cancerigeni. Cred ca sex de 2-3 ori/ zi ar trebui sa remedieze problema. Si sa ii anunte cineva si pe nestiutorii aia de la WHO ca am desoperit tratamentul impotriva cancerului, sa nu se mai chinuie cu cercetarile: e samanta de roman viril.

 

 

Maicaaaaa, cata prostie adunata intr-un singur om. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamnelor, aveti grija cu extrogenii aia cancerigeni. Cred ca sex de 2-3 ori/ zi ar trebui sa remedieze problema. Si sa ii anunte cineva si pe nestiutorii aia de la WHO ca am desoperit tratamentul impotriva cancerului, sa nu se mai chinuie cu cercetarile: e samanta de roman viril.

 

 

Maicaaaaa, cata prostie adunata intr-un singur om. 

 

 

Razi tu, razi...

 

Ai rabdare ca bate vantul si catre voi. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Antmil, rad cu jumatate de gura. Si aici sunt imbecili destui, dar parca mai putin vocali pe viol consimit - o trag mai mult cu migrantii si mareata UK.

 

Si ca intotdeauna cei care isi dau cu parerea sunt WASPs din tarile respective.... 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi se pare nebunie curata... adica ditamai rectorul... te astepti la ceva inteligenta si putina decenta... Dar de unde l-or fi adunat si pe asta...

Nu pot sa va povestesc in scris, ca as scrie un roman, dar am avut o experienta la fel de nebuloasa, zilele trecute, la un botez, cu popa de la Sf. Spiridon cel Nou...caruia i se puse pata pe nas care veni in sandale le botez si care nu spunea suficient de tare ca se leapada de satana...A fost tragicomedie... l-a bruscat pe nas, a aruncat cu biblia si crucea, a urlat la lume, a dat afara o dominta ce mesteca guma si a plecat urland in altar, amenintand ca nu mai iese pana nu isi cere nasul scuze... Isi ceru omu'... ca ce sa faci, cu copilul, cu invitatii, etc.. Si o luara de la capat cu lepadatul de satana.. Si asta e mana dreapta a "preafericitului"...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anja, e mai mult decat nebunie. imagineaza-ti ca individu ala e ascultat si de oameni fara prea multa minte ce se uita in gura  lui ca la diamante. Asta e mai grav.

In secunda urmatoare trebuia dat afara.

 

Partea proasta este ca cei interesati nu zic nimic. Ii lasa se comporte ca niste Dumnezei.

Am avut acum mai multi ani un frecus cu un preot. M-a injurat in biserica si ma suna noaptea sa ma ameninte.

De atunci, subiectiva recunosc, am un oarescare dispret pentru astfel de reprezentanti si caut sa nu  am de-a face cu ei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In contrast, aseară când am venit de la restaurant, am trecut pe lângă un cort al Bisericii Suedeze, așa se numesc bisericile aici, Svenska Kyrkan. In cort e cineva, un voluntar, zi și noapte. La intrare scrie ca oricine are nevoie de un pahar cu apa rece, de cineva cu care sa vorbească, sau doar de o prezenta umană câteva minute sau o vreme mai lunga, e binevenit. 

Atât de puțin, dar atât de uman. Mi-au dat lacrimile. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...