Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Hai Simona! Suntem mandri de tine


Recommended Posts

 

 

  Dar mandria aia nationala e peste tot, pt ca aminteau in toate aticolele ca anu trecut a castiga A. Kerber. Deci fiecare cu mandria lui.

 

 

Mie a preciza cistigatorul anterior, nu mi se pare deloc mindrie national.

 

Si de Serena au specificat cite Wimbledon-uri a cistiga.   

 

Mie comentariile pe Sky mi s-au parut foarte corecte.Clar ca o vedeau favorira pe Selena-daca ai urmarit pe Sky ai vazut ca au luat interviuri englezilor pe strada si toti AI vazut-o pe Serena favorita, insa au vorbit si in Pause foarte frumos si corect despre meciul Simonei.

 

Si a propos de mindria national, zau ca n-am vazut niciun neamt mindru ca a cistigat anul trecut Kerber.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 64
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mie a preciza cistigatorul anterior, nu mi se pare deloc mindrie national.

 

Si de Serena au specificat cite Wimbledon-uri a cistiga.   

 

Mie comentariile pe Sky mi s-au parut foarte corecte.Clar ca o vedeau favorira pe Selena-daca ai urmarit pe Sky ai vazut ca au luat interviuri englezilor pe strada si toti AI vazut-o pe Serena favorita, insa au vorbit si in Pause foarte frumos si corect despre meciul Simonei.

 

Si a propos de mindria national, zau ca n-am vazut niciun neamt mindru ca a cistigat anul trecut Kerber.

Erau deja obisnuiti sa castige o nemtoiaca Wimbledonul dupa cele 7 "farfurii" castigate de Steffi Graf.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana,

cand am scris nemti, Ma refeream la presa ( scrisă sau tv, Sky nu am )

colegii nu vorbesc, nici după alegeri, darmite Acu. 

Doar campionatul de fotbal a fost mare vânzoleala cu meciuri urmărite de la servici, in rest nimic public.

 

dar anu trecut presa avea pe toate canalele poze cu Kerber și aminteau de Gloria lu Boris B și Graf . 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce-o fi asa de ras....? Terapia psihologica a sportivilor este la ordinea zilei, ii ajuta enorm sa treaca peste infrangeri, sa isi mentina moralul sus cand sunt condusi, sa intoarca scorul, etc

Intr-un interviu difuzat inaintea meciului, Simona a spus ca a lucrat mult cu ea insasi si a reusit sa nu-i mai fie teama de Serena(meciurile cu ea).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...