Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Marea Britanie, democratia si dictatura


Recommended Posts

  • Răspunsuri 100
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

letitia- nu stiu ce lagatura are una cu alta.

Tu incerci sa gasesti o justificare unui mesaj absolut oribil. Dar am vazut ca tu nu vezi deloc afectata de iesirile nationaliste si rasiste din UK. Si ti se par foarte OK. 

good for you 

dar atacurile si jignirile la adresa englezilor ce au vrut Brexit-ul cum sunt? Nu la fel de rasiste , de nationaliste?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

letitia- nu stiu ce lagatura are una cu alta.

Tu incerci sa gasesti o justificare unui mesaj absolut oribil. Dar am vazut ca tu nu vezi deloc afectata de iesirile nationaliste si rasiste din UK. Si ti se par foarte OK. 

good for you 

 

Nu, nu sint afectată. Tu ești? Ca așa pari. As putea crede ca locuiești in UK și le știi pe toate. Legătura e ca ambele mesaje au apărut in ziarul tău preferat daily Mail....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu le doresc mult succes.

se pare ca asta au dorit si asta au obtinut.

sunt curioasa care tara o sa le urmeze exemplul.

michelle, sunt destul state din EU care si-ar dori sa iasa din comunitate.Deci s-ar putea sa nu fie prima si ultima tara care face pasul asta.

 

Polonia de exemplu, cocheteaza si ea cu ideea asta, deisebirea fata de UK este ca nu are aceasi putere economica.

 

Vom trai si von vedea ce va fi.Auzeam ca(UK) vor sa incheie tratate economice cu Australia de exemplu, tara cu care EU nu are inca vreun acord comercial.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...