Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

presedintele romaniei 2020


Recommended Posts

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

este pentru prima data cand imi pare rau ca nu pot vota. pana azi nu am votat din principiul ca daca nu traiesc acolo nu e treaba mea, dar astazi am realizat ca am gresit. 

 

si nu pot vota pentru ca nu am acte romanesti, adica act de identitate sau pasaport romanesc pe care nu le pot face daca nu mai traiesc pe continentul pe care exista romania ,  decat din ocazie sau minciuna.    oare certificatul de nastere nu e romanesc?!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am votat! Am votat tactic, sa zic asa. M-am dus ieri seara, fara mare speranta, ma asteptam sa gasesc coada de kilometri , dar nimic, in doua minute am votat. E posibila si normalitatea pana la urma.Depinde numai de noi sa facem ce trebuie in continuare. Datorita unor oameni extraordinari care nu s-au lasat intimidati , carora nu le-a fost frica, Romania incepe sa mearga pedrumul bun.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am votat! Am votat tactic, sa zic asa. M-am dus ieri seara, fara mare speranta, ma asteptam sa gasesc coada de kilometri , dar nimic, in doua minute am votat. E posibila si normalitatea pana la urma.Depinde numai de noi sa facem ce trebuie in continuare. Datorita unor oameni extraordinari care nu s-au lasat intimidati , carora nu le-a fost frica, Romania incepe sa mearga pedrumul bun.

Da, e normal si mai ales necesar ca toti oamenii sa isi exprime in mod liber vointa. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...