Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

presedintele romaniei 2020


Recommended Posts

https://www.youtube.com/watch?v=obKrM5rC5zA

Pentru ca nu a avut loc nici o dezbatere intre candidati in campania electorala, radio europa FM a provocat public cei 6 candidati sustinuti de partidele parlamentare la o dezbatere. Au raspuns invitatiei /provocarii doar Dan Barna, Kelemen Hunor si Paleologu. Din punctul meu de vedere, o mare bila neagra pt Iohanis, Dancila si Diaconu.

Asta am obs si eu, ca nu au fost dezbateri televizate.

Dar m-am gandit ca poate nu am fost eu pe faza, ca nu am urmarit stirile, ca nu prea ma mai uit la tv.

Dar totusi citesc ziarele pe net si as fi aflat

Imi aduc aminte ca anii trecuti erau dezbateri intre candidati, fie cu toti, fie cu cei mai importanti.

Chiar si la inceputuri, in 1990, venea Iliescu la dezbateri fara probleme.

Anii urmatori la fel, pana in 2014 cand au mai fost dezbateri Ponta-Iohannis.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Iohanis a transmis ca el nu participa la dezbateri si nu da interviuri .

 

 

Cum conduce tara, pe Facebook. Se filmeaza si spune ce vrea fara sa fie intervievat de ziaristi sau public. 

 

Rusine televiziunii nationale sustinuta din contributia publica, pentru ca nu a organizat o dezbatere sau doua pe aceasta tema. cum naiba isi justifica ei banii .

 

In alta ordine de idei, nu numai ziaristii pot pune intrebari, unde sunt cetatenii care participa la dezbaterile televizate si au intrebari pentru candidati. 

 

Cringy, asa mi s-a parut uneori interventiile lui Barna in dezbatere, paralele intre Romania si tari europene nu sunt realiste.

Familia mea( largita) voteaza care cu barna, care cu iohanis. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

da da da - asa ma gandesc si eu - prea pare ceva ciudat la mijloc. Am inceput sa cred ca vor contesta alegerile.

 

SI inca ceva. Vreau sa va spun ca aceste multe sectii de votare sunt ceva fals  pentru ca multe sunt in aceeasi locatie.  Deci o sectie de votare inseamna O CABINA DE VOT SI O TABLETA.

 

insa - punem pariu ca  in timpul alegerilor  cand vine lumea ... va cadea softul?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...