Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gutui si crizanteme


Recommended Posts

Aseară la 18.14 ora SUA, a venit pe lume Zoe Oriana. Un bb perfect sănătos. Sora mea e Ok, a născut cu epidurala, durerile au fost asadar foarte putine, a rezistat foarte bine. Ma bucur ca au trecut cu bine peste asta, eu aveam emoții ca ea are 41 de ani, dar e sănătoasă și totul a decurs fără probleme. 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 968
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Aseară la 18.14 ora SUA, a venit pe lume Zoe Oriana. Un bb perfect sănătos. Sora mea e Ok, a născut cu epidurala, durerile au fost asadar foarte putine, a rezistat foarte bine. Ma bucur ca au trecut cu bine peste asta, eu aveam emoții ca ea are 41 de ani, dar e sănătoasă și totul a decurs fără probleme. 

sa va traiasca si sa aiba mult noroc! si recuperare rapida surorii tale! [flo]  [flo] [flo]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata buna! 

 

Mihaela, sa va traiasca multi ani fericiti nepotica! Bun venit pe lume! Cred ca sora ta e tare fericita! [:)]

 

Ella, sanatate multa in continuare fratelui tau! 

 

Viviana, spor la treaba! Abia astept sa ne povestesti cum au fost primele zile si nopti traite in casa la care ai muncit atat de mult! [pup] 

 

anja, drum bun si sa fie cat mai usor si relaxant, chiar daca te duci la treaba! 

 

silvi, felicitari pentru activitatile sportive din weekend, am admirat pozele cu fetele competitive si parintii mandri ! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...