Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gutui si crizanteme


Recommended Posts

  • Răspunsuri 968
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani, Ioana!!!!

 

Pozele nu sint online inca pentru ca dureaza editarea pina la 6 saptamini (avem in jusr de 3500 de poze). Iti trimit insa websiteul sotului - vezi altele. Cred ca are link  la Instagram acolo, nu sint sigura.

 

Rox, nu, nu - nu facem poze cind e lumea blitzuita si ametita - arata naspa, ochii semi-inchisi, fetele sint contorsionate, lumea nu arata bine in poza cu alcool la bord - noi stam pina se taie tortul in general (aici nu au avut tort asa ca am inceput sa strangem dupa aruncatul buchetului). Pozele la bustul gol sint bune pentru telefoanele nuntasilor!

 

Azi mi-a fost greu sa ma mobilizez...incepe sa fie intuneric si nu imi place. Ma gandesc sa iau o chestie care incepe sa imi lumineze in camera inainte sa ma trezesc. Presimt ca tranzitia la iarna o sa fie grea. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Rox, nu, nu - nu facem poze cind e lumea blitzuita si ametita - arata naspa, ochii semi-inchisi, fetele sint contorsionate, lumea nu arata bine in poza cu alcool la bord - noi stam pina se taie tortul in general (aici nu au avut tort asa ca am inceput sa strangem dupa aruncatul buchetului). Pozele la bustul gol sint bune pentru telefoanele nuntasilor!

 

 

ei da, ma gandeam eu... am glumit :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani cu sanatate, Ioana! Felicitari pt masina, sa o stapanesti sanatoasa.

  Bine ai venit pe lume Zoe! Ft frumoase numele nepoticii. Nici sotul meu nu e chiar close de fratele lui, dar de sarcina i-a zis, desi nu spunem inca. 

 Am vazut poze de la maraton, Silvi, ce sportivi sunteti. Ant am vazut si pozele de la nunta, te urmaresc pe insta.

  La noi, ca si la Laura, nimic pe deosebit, don'soara pare bine pana acum si lungaaa, pe baieti vreau sa ii duc vineri la vaccin (unul din cele optionale), si in rest am asa o senzatie (si nu numai) ca gatesc zilnic, si alerg dupa baieti. 

 O dupa amiaza faina! [flo2]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...