Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gutui si crizanteme


Recommended Posts

  • Răspunsuri 968
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata,

 

Si eu sper sa nu se mai repete.

Aflarea numarului de  telefon e greoaie.

Pentru  asta trebuie ordin judecatoresc prin care sa se ceara listing de la toate companiile de telefonie pentru intervalul orar respectiv si sunt mii de convorbiri. Ca sa ai ordin  judecatoresc iti trebbuie dovezi.

Daca a  fost un telefon cu cartela nu se poate afla. Afli numarul si nu afli  posesorul.

 

Convorbbirea nu prea  ai cum sa o inregistrezi decat daca ai un reportofon si vorbesti pe speaker. Iti dai  seama cand esti pe speaker.

Exista app-uri de inregistrare, insa cum  legile nu permit sa inregistrezi pe cineva fara sa isi dea acordul, app-urile inregistreaza doar ce spui tu, vocea celuilalt fiind doar o soapta neinteligibila.

 

Silvi isi va continua viata ca si pana acum, doar isi va schima traseul de venit acasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Mihai, sa fii sanatos! Oare cum e sa ai copii marisori? Ehee. 

 Ma aliniez si eu cu nedormitul, nu, nu am insomnii, dar de vreo luna as spune ca baietii s-au cam dereglat cu somnul, cand unul, cand altul. Dimineata pe la 6, M. plangea de mamqa focului, asa ca s-a dus sotul la el, eu m-am trezit si am tras o fuga pana la clinica in Titan pt niste analize. La 7 deja era o ceata de o taiai cu cutitul si umed. Cand m-am intors, m-a pus sotul sa il masez ca cica are gatul intepenit si a imbatranit ( recent a facut si el 33 ani).

  Maine se duce el de dimineata la dentist, si-a dat jos aparatul si acum ii schimba lucrarile pe implant.

 Joi sau duminica, sa vedem cum avem timp, vrem sa mergem la un targ de gravide si copii, sa vedem daca ne incumetam sa luam ceva, la baieti nu am avut in casa nimic pana la 33s, cand mi-a zis gine ca totusi ar fi bine macar patut si scoica sa iau. Suntem extrem, dar extrem de superstitiosi.

 Vineri vin ai mei si stau pe weekend, o sa facem gratar probabil, si sa vad unde ii ducem.

 Cam asta e saptamana noastra.

 Strumphita am 2 baieti de 1a8l si sunt insarcinata in aprox. 20s cu o fetita, dupa nasterea ei voi inchide si eu fabrica. [batcap]

 Aminna ft frumoasa pisicuta, si dolofana asa.

 Gata am fugit, ma duc sa hranesc talibanii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

Viv, e chiar infricosator ce povestesti. eu sper sa fi fost doar o gluma proasta si sa ramana asa...adica sa nu mai sune. sunt atatia nebuni pe lume!

 

Strumphy, sanatate domnisoarei! si ai grija si de tine, mergi si fa interventia daca trebuie si nu mai amana. pupici! [flo2]

 

Miana, ma bucur ca teatru si folk dar nu prea imi place ce povestesti de job. Fii barbata, nu ceda !

 

la noi a fost foarte cald in ultimile zile, chiar prea cald. Mie nu imi place, vreau sa vina toamna adevarata. vineri de exemplu ajung la Cta si nu vreau sa vad marea ca vara...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viviana, nu stiu daca tu ca persoana fizica poti sa o faci, dar incearca sa ceri companiei de telefonie sa iti activeze CLIRo si asa poti sa vezi cine te suna. Este o chestie extrem de simpla de facut.

Cand te suna cineva cu "Private number" si nu apare numarul de telefon nu ai cum sa afli.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...