Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gutui si crizanteme


Recommended Posts

Ah sa va zic 2 chestii funny de azi. Imi scrie sotul pe wattsup: bah, astia mi-au pus pamant in pantofi si is la birou cu pamant in pantofi. [soricel]

 Si azi dimineata raman ei 3 singuri, si ii ia de mana sa ii duca la baie la spalat fete, manute, dinti. Noi bineanteles inchidem usa la camera lor, ca nu am scarile securizate, la care M. invarte dinn buton si deshide usa ft natural, la care sotul ramane masca. A intors butucu si nu mai pot deschide. Dar daca ii zic de n ori nu pune mana in wc nu retine, dar sa deshida usa o vazut.  [alcool]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 968
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Servus pinguini

 

La noi se strica vremea, azi sunt nori, iar de maine va ploua  [zirea] prea ne-am bucurat de vreme frumoasa.

 

Viv, sper sa fi fost doar o gluma proasta...eu nu raspund cand ma suna cineva cu numar ascuns sau daca nu cunosc nr...aici sunt multe call center care te suna pt diverse.

 

Strumphi, asa este, copii cresc, iar noi imbatranim  [ph34r]

 

Moon, ce dragalasi baietii tai  [:D]

 

Miha, succes la pictat.

 

Mianna, te inteleg ft bine.

 

Mandra a decis sa mearga la fitness..i-a facut cumnata abonament, merg amandoua  [:D]

 

Am dormit bustean azi-noapte, am picat lata aseara...pisica tot vine la noi noaptea si in general doarme langa Marco...ma enerveaza, pt ca el o necajeste mereu...si ea tot langa el sta...intr-o noapte i-a facut si freza  [:D] pana s-a enervat si a dat-o jos din pat.

 

O zi faina sa aveti. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Viv, sper sa fi fost doar o gluma proasta...eu nu raspund cand ma suna cineva cu numar ascuns sau daca nu cunosc nr...aici sunt multe call center care te suna pt diverse.

Cand ma suna mama  imi apare Private Number - de aia am si raspuns.

M-am mai si speriat ca s-a intamplat ceva.

M-am gandit sa blochez tot ce vine cu numar ascuns dar tot din cauza mamei nu pot sa o fac.

Io toate numerele care vin dinspre diverse call center le am blocate.

 

BTW in decurs de 7 zile am primit apeluri scurte din: Guatemala, Salvador si Estonia.

E un scam. Unii suna inapoi de curiozitate si le vine o factura mama, mama....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

viv, coincidenta sau nu, acum 2 ore ne povestea o colega ca de dimineata a dat cu subsemnatul la politie, copilul ei (12 ani) impreuna cu un coleg/amic s-au apucat sa faca farse de prost gust la telefon, nu stiu exact pe cine au sunat, dar printre altele am inteles ca au facut afirmatii despre o fata, ca ar fi de moravuri usoare si alte asemenea.

parca prea seamana ce ai patit tu cu ce a spus colega ca a facut fii-su...tremura carnea pe ea de nervi si rusine, se gandea cu groaza ce bataie il asteapta pe fii-su cand vine sotul ei acasa...n-am indraznit sa cer mai multe detalii, si asa ii era si ei rusine de situatia in care ajunsese, desi ma manca limba, citisem de dimineata ce ai patit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...