Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gutui si crizanteme


Recommended Posts

  • Răspunsuri 968
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am asa un chef de munca  [:D]

 

Dupa job merg repede la cumparaturi, maine nu avem cand, pt ca plecam la 9, cumnata sta la 2 ore de noi...duminica am in plan sa ma epilez si sa fac curat in bai...iar dupa-masa sa merg la fratelo.

 

Miercuri vin nepotul si fratele cumnatei, il cheama tot Bogdan, ca pe fratelo (de fapt pe fratelo il cheama George Bogdan, dar noi in familie ii zicem B...George vine de la nasul care ar fi tb sa il boteze si nu a mai facut-o  [batcap])...colegii ii ziceau Jack, cumnata il mai alinta cu Gicule sau Ghita  [:D] si i se potrivea cand era mic ft bine numele de Dl. Goe  [ascuns]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella La Multi Ani fetei tale! sa fie sanatoasa!  [pup]

 

silvi La Multi Ani sotului!  [floare3]

 

roli bine ca ai rezolvat! 

 

miha ce frumos sa gatesti pt copii! asa ma duc eu la ai mei in weekend. si-mi fac de toate si iau si la pachet.

 

mereu am zis c-as fi vrut sa am posibilitatea sa fiu si eu un parinte ca ai mei,sa-mi ajut copilul si sa-l iubesc no matter what.din pacate...nu am avut posibilitatea...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ella La Multi Ani fetei tale! sa fie sanatoasa! [pup] silvi La Multi Ani sotului! [floare3] roli bine ca ai rezolvat! miha ce frumos sa gatesti pt copii! asa ma duc eu la ai mei in weekend. si-mi fac de toate si iau si la pachet. mereu am zis c-as fi vrut sa am posibilitatea sa fiu si eu un parinte ca ai mei,sa-mi ajut copilul si sa-l iubesc no matter what.din pacate...nu am avut posibilitatea...

 

velvet,imi aduci aminte de Mătușa mea, care și a dorit f mult sa fie mama.

A adoptat  la 40 de ani, când Domnul a binecuvântat o cu un copil minunat, o fetița de 3 ani, luată de la un orfelinat.  Pot sa Iti spun cu adevărat ca Mătușa mea a iubit dar a și fost iubita imens in retur. 

Dragostea e no matter what ... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...