Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gutui si crizanteme


Recommended Posts

Am pe cel de 6qt...il iubesc si il cheama Ferrari (ca e rosu aprins).

Nu "va radeti" eu poreclesc chestiile care fac treaba in casa.

 

https://www.kitchenaid.com/countertop-appliances/stand-mixers/see-all.html?plp=%253Arelevance%253Acategory%253ACountertopAppliancesStandMixers%253ABowl%2520Size%2520in%2520Quart%253A6.0&plpView=grid

Ant, tu ai dat caruta aia de bani pe el??? Adica ai luat modelul asta cel mai nou? Eu ma zbat in ganduri sinuoase daca sa dau cu 100E in plus pe modelul 175 sau sa dau doar 450E pe modelul 125...

 

Ce imi faceti.... Cand il pun, cand il scot.... asta de prin iulie incoace :))) Ma gandesc ca o fi reducere de BlackFriday

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 968
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Te astept cu impresii. Nu stiu de ce in mintea mea era ca te duci la opera nu la teatru ("Vrabia malai viseaza" :))) )...si voiam sa itii zic ca am vazut un super Don Juan modern la TV (si mie nu prea imi plac punerile moderne in scena).

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Te astept cu impresii. Nu stiu de ce in mintea mea era ca te duci la opera nu la teatru ("Vrabia malai viseaza" :))) )...si voiam sa itii zic ca am vazut un super Don Juan modern la TV (si mie nu prea imi plac punerile moderne in scena).

 

Am fost la opera saptamana trecuta - Turandot. Divin!

Productia dedicata lui Zeffirelli - opulent & grandios. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ant, tu ai dat caruta aia de bani pe el??? Adica ai luat modelul asta cel mai nou? Eu ma zbat in ganduri sinuoase daca sa dau cu 100E in plus pe modelul 175 sau sa dau doar 450E pe modelul 125...

 

Ce imi faceti.... Cand il pun, cand il scot.... asta de prin iulie incoace :))) Ma gandesc ca o fi reducere de BlackFriday

 

Nu...am dat o caruta quadrupla de bani pe tigai (All Clad, 4 ply, o nebunie)...si am primit niste bonusuri la magazin (Williams Sonoma)...cu bonus am luat magaoaia). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu...am dat o caruta quadrupla de bani pe tigai (All Clad, 4 ply, o nebunie)...si am primit niste bonusuri la magazin (Williams Sonoma)...cu bonus am luat magaoaia). 

asa mai da... acu' gugalesc ce tigai sunt alea...

Editez sa scriu...Tu ai dat 3000USD pe tigai?...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici la baie nu apuc sa ma duc ca bat copilasii continuu in usa. Aia mici pitici nu ajung la sonerie si bat tare in usa, in geam... numa` sa deschid  [:-)))]

 

Anja, eu nu prajituresc cum fac alte pinguine gospodine, dar mi-as dori si eu asa bijuterie in bucatarie. Sa il pun pe amazon wish list, poate mi-l face soacra cadou de Craciun? 

 

Antmil, suna tare bine programul tau. Astept si eu sa creasca mandra sa ies si eu numai cu Mr. Inca vreo cativa ani pana o putem lasa singura acasa. Cat despre slabit, nu e numai dieta ce m-a ajutat pe mine, e foarte mult sport si alte cateva reguli de le tin. 

 

Silvi, tare rau imi pare de bunica. Eu am pierdut-o pe cea de suflet, care ne-a crescut si cu care ne-am petrecut toate vacantele, in 2017. Ne-am dus in Ro la o nunta si dupa ce am ajuns a inceput sa refuze sa manance si exact in ziua cand aveam inapoi zborul spre Londra s-a stins... cu o ora inainte de a pleca la aeroport. 

 

Michelle, de la ce ti-o fi iesit herpesul? Sper sa iti treaca cat mai repede. 

 

daniela, nu ne spui nimic de tine? sper ca esti bine  [flo]

 

Mihaela, ma bucur ca iti merge mai bine cu plasturele ala. Poti sa dai mai multe detalii, daca nu aici, scrie-mi mesaj pe Fb. Sotul tau daca imi aduc aminte bine se serbeaza in aceeasi zi cu Diana? 

 

Fleur, voi ce mai faceti? cum mai este Eric? 

 

Otilia, ati plecat la Trick or treat sau ce obiceiuri aveti prin No? 

 

Ioana, tu ai plecat la adunat bomboane cu fetele? 

 

Laura25, tu ce mai faci? Am vazut ca a nins pe la munte. Pe la voi cum e? 

 

Roli, in weekend a fost si mama la munte cu sora mea din Bucuresti si mi-a trimis niste poze superbe de toamna de la Bran si Plaiu` Foii...  a nins pe la voi deja? 

 

Mi-a dat mesaj o mamica de la scoala sa intrebe daca mai am bomboane, ca sunt intr-un grup de 15?! I-am spus sa se grabeasca!  [ascuns]   [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asa mai da... acu' gugalesc ce tigai sunt alea...

Editez sa scriu...Tu ai dat 3000USD pe tigai?...

 

Am un set complet din colectia asta...au fost aproape $2k acum vreo 5 ani (cred).

 

https://www.all-clad.com/Collection/D5_brushed_collection

 

Nu fa ca mine - eu am doage lipsa cu echipament de bucatarie. Mi-am facut design nou complet cind m-am mutat - primul lucru a fost sa cobor toti countertops la inaltimea mea :) :) Fiecare sertar si dulap l-am pus unde am vrut eu :) :) 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Antmil, suna tare bine programul tau. Astept si eu sa creasca mandra sa ies si eu numai cu Mr. Inca vreo cativa ani pana o putem lasa singura acasa. Cat despre slabit, nu e numai dieta ce m-a ajutat pe mine, e foarte mult sport si alte cateva reguli de le tin. 

 

 

Da...nu prea mai am timp de sport. Plec foarte devreme si vin foarte tarziu. Stress cat casa. Ce alte reguli mai ai? Sint numai urechi!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Da' pe langa mine aici, nu ai drumuri?

 

 n-am, ca nu fac astia expo internationala decat in hub-uri mari aviatice, complexuri expozitionale foarte mari, vin din toate colturile lumii si e greu altfel. Plus ca e nevoie de multe hoteluri. Se merge la Fra, Madrid, revine la anul Milano. Paris si Barcelona si-au mancat malaiul :). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...