Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gutui si crizanteme


Recommended Posts

  • Răspunsuri 968
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Doamne gospodine, cine are asa ceva?

https://www.koketsfavoriter.se/kitchenaid-koksmaskin-artisan-125eob-4-8-l-svart?___store=default

Vreau sa il iau... e deja in basket! Spuneti-mi ca nu e bun :)))))

Si eu vreau sa stiu daca merita investitia. Ma invart pe langa unul de ceva timp si nu-s convinsa. E mai usor de curatat decat clasicul robot. Ce face mai bine decat robotul?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Roli, in weekend a fost si mama la munte cu sora mea din Bucuresti si mi-a trimis niste poze superbe de toamna de la Bran si Plaiu` Foii...  a nins pe la voi deja? 

 

La noi nu. A nins putin in Poiana, Predeal, Rasnov. Dimineata cand am plecat la scoala era 1 gr. Acum e soare cu dinti. De maine creste temp. la 24 gr. Tocmai cand ziceam ca fac transferul de haine vara/iarna. E zapacitoare vremea asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu vreau masinaria aia doar pt aluatul de cozonac de Paste si Craciun si pt paine...Nu stiu daca merita atatia bani, doar pt atata..

 

in mod sigur ii gasesti si alte lucruri de facut. batut spuma unt si adaugat apoi ingrediente (deci basically orice prajitura). batut spuma bezele in foarte putin timp fara sa tii cu mana mixerul. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

imi cad ochii in ceasca cu cafea si nici vremea nu ma ajuta. [|)]  Ne-am trezit cu cer gri negru si ploaie marunta. De la 5 am stat cu ochii in tavan ascultand ploaia. 

 

E deja 1 noiembrie, nici nu-mi vine sa cred. Mai e asa putin din anul asta si parca a trecut prea repede. Cum trece Halloweenul cum incep sa ma streseze cate unii cu comenzi personalizate. Peste noapte am primit 2 mesaje de la o cucoana foarte insistenta din US [nervo] , care acum vreo cativa ani mi-a dat numai batai de cap, nici nu vreau sa mai aud de ea, am trimis mesajele in Spam. Pacat ca etsy nu are optiunea de block ca asta merita. Azi dimineata 2 cliente mi-au trimis mesaje sa imi spuna ca le-au ajuns comenzile si cat de frumoase sunt ornamentele si cat talent am. Astfel de mesaje ma bucura mult, stiu ca munca mea e apreciata. Valoreaza mai mult decat review urile pe care le lasa pe site public. 

 

In weekend se anunta ploaie multa si aveam de gand sa mergem sa mai admiram toamna pe la vreun castel, dar nu stiu daca iesim ca pe langa ploaie avem atentionare de vant puternic. O sa stau la gura sobei si mai cos la zane. In seara asta avem bilete la un spectacol de artificii, sper sa se opreasca ploaia pana atunci. 

 

Anja, e pe drum robotul ori tot in cos?  [:p]  eu cand sunt in dubiu, imi zic: is this a want or need? 

 

Antmil, regulile mele sunt simple si putine:

- diferenta dintre cina si mic dejun de minim 12 ore, 14 ideal, 16 the best  [:D] 

- apa minim 3 litri pe zi, mai mult daca transpir rau la sala,

- somn minim 8 ore din care 2 inainte de miezul noptii, nu ma mai culc la ore imposibile! odihna face o diferenta enorma atunci cand tii o dieta

- sport nu trebuie neaparat sa faci zilnic ori pentru foarte multe ore, 20 min la 2-3 zile face diferenta, daca e si HIIT cu atat mai mult. 

- mananc foarte multe legume, fructe si evit sa mananc white carbs la cina

- portiile sunt de bun simt, din care 75% pe farfuria mea  sunt salata, legume, pulses, seminte, nuci 

Ma opresc ca deja am plictisit auditoriul cu slabitul meu. Nu mi-s scandura, nu voi fi niciodata, ma mai ajuta inaltimea, dar tot pinguina mi-s precum ati vazut si in poza!  [:I]

 

Parca mai aveam voiam sa spun ceva, dar nu imi mai amintesc. Fug la ale mele, posta, bicla, cusut...  

 

O zi cu mult soare va doresc!  [ping1]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua!

 

saptamana asta nu am reusit inca sa scap de durerea de cap...mai intensa sau mai slaba dar e prezenta...macar mi-au plecat chinezii si am scapat de un stres.

 

Va multumesc tuturor pentru urari, pentru sustinere si ganduri bune. Bunica e defapt bunica sotului, singura pe care o mai avem. Bunica mea e doar de 20 de ani, de cand sunt cu sotul meu [:)] si e singura strabunica pe care au avut-o fetele vreodata. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...