Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gutui si crizanteme


Recommended Posts

  • Răspunsuri 968
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

Silvi, o imbratisare de la mine. Chiar aseara am avut o discutie cu P despre ce se intampla dupa ce murim. Si de ce murim. Greu mi se pare, ca nu vreau sa o sperii dar nici sa o duc cu zaharelul. Am zis ca oamenii mor ptr ca toate organismele (si florile etc) imbatranesc si nu mai functioneaza bine. A ramas ca daca mananca sanatos si face miscare va trai mult. Cu ce se intampla dupa... I-am zis ca nu stiu. ca mi-ar placea sa fie ca in filmul cu Coco si sufletele sa continue in lumea lor dar nimeni nu stie. P e stilul de copil pe care raspunsurle il linistesc, sa stie ce se intampla chiar daca e scary. Nu stiu daca C e la fel.

 

Multumesc! C e mai mare, teoretic stie toate astea dar nu prea poate accepta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Imi pare rau de Leo Iorga, Compact e una dintre trupele mele preferate...in tinerete am fost fan rock  [invant] mergeam la concerte la Iris, Compact, aveam blugi rupti si camasa kaki, plus manusi cu lanturi...dadeam din cap pana nu mai puteam...ma gandesc ca de-acolo mi s-or trage migrenele.

 

 

posibil ca si migrenele mele sa fie tot din categoria asta [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

silvia, sa ii fie bunicii trecerea cat mai usoara, iar voi sa traiti multi ani sa va amintiti cu drag de ea.  [grup]

Multumesc! Mi se pare foarte greu, in principal pentru ea, sa se chinuie asa. Practic nu mai face nimic. toti doctorii care au venit zic ca nu mai e nimic de facut. totusi fiul ei cel mic se incapataneaza sa ii puna perfuzii in continuare si tot spera ca o sa isi revina. El locuieste acolo, noi ceilalti venim si plecam dar pentru el bunica e un reper important si il inteleg ca ii este foarte greu dar aducand medici si asistente in fiecare zi eu cred ca ii face mai mult rau.

 

PS. te imbratisez strans si ma bucur ca ai intrat sa ne saluti [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

ieri Iuli a facut scandal la gradinita si dupa vrea 15 minute am plecat si am lasat-o tot urland. astazi, ca prin minune, a fost foarte cooperanta. nici nu-mi venea sa cred. am iesit repede sa nu se razgandeasca [:)]

 

dl. sot s-a gandit, fara sa ma intrebe si pe mine inainte, sa schimbe geamurile la dormitoare. asa ca aseara m-am trezit cu un nene care a venit sa ia masuri. dl. sot cica s-a hotarat brusc cand a aflat ca saptamana asta e cald. asa ca pana la sfarsitul saptamanii vom avea geamuri noi. 

 

in rest, toate bune si frumoase!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello,

 

cam liniste pe aici, unde e toata lumea?  [:-/]

 

Eu am fost ocupata rau ieri si azi, duminica am fost plecati la admirat culorile toamnei. Numai ce mi-au plecat o gramada de copii galagiosi de la joaca cu Sophia,doar martea e libera dupa scoala ca in rest are after school clubs. Face arta, yoga, cor si de azi i-au dat si vioara acasa si e asa de fericita. Vai de urechile mele!  [cri]

 

Azi suna un curier la usa, ma pune sa semnez. Eu nu am comandat nimic cu semnatura de primire si nici ceva prin curier. Mi-a trimis soacra cadou!  [hippi]  Ce m-a surprins, nu ma asteptam. Tot m-am plans ca hainele curg de pe mine si nu am cu ce ma imbraca, am 3 sifoniere pline cu haine pe care nu le mai pot imbraca. Mi-a trimis cateva haine superbe. Eu care tot astept sa mai scad si apoi sa ma duc la shopping, ca sa nu dau bani iar degeaba ca am deja 2 perechi de pantaloni de mi i-am luat la inceput de septembrie si curg de pe mine. De restu`, mi-a pus si un cec intr-un plic, nu in alb  [:D] sa imi iau ce vreau eu ca " you deserve a treat"  [:I]  [biz] Eu deja m-am rasfatat ieri cu un parfum scump la care tot cascam ochii de mult dar numa` nu ma induram sa dau un sac de bani pe el, ieri mi-am luat inima in dinti si am dat click. M-am prostit, nu stiu ce o fi fost in capul meu, dar merit!  [il] [:-)))]

 

Va las cateva poze de duminica, am fost sa admiram toamna prin niste gradini superbe. Ne-am incarcat sufletul cu asa culori frumoase, Sophia a declarat ca e the best day out ever. Nu ca nu ar spune asta de fiecare data  [bat]  

 

Am inceput mesajul asta de vreo ora. Ma duc la bucatarie sa termin mancarea, acusi apare Mr. inghetat, e cu bicicleta si e frig afara.  [bicla]

 

Seara buna! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...