Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gutui si crizanteme


Recommended Posts

  • Răspunsuri 968
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am intrat sa va spun buna seara. Am avut o spatamana fff paguboasa material. Pe langa masina ni s-a stricat si displayul la centrala, numai 1000E. Si asigurarea nu acopera decat juma, cica era veche de 4 ani...La masina, bineinteles ca asgurarea are self-risk si nici nu ne da bani suficienti.. Ce sa mai, sanatosi sa fim....

Copiii cu scoala, teste, high demands, muncesc mult.

 

Laura, Velvet, Fleur, Silvi o imbratisare virtuala si sper sa treaca si perioada asta grea.

@Fleur, mai mergi in Canada cu Erik la psiholog?

@Daniela, daca vrei un umar de plans, suntem aici!

@Strumphy, am admirat pozele si zambit la pepene :))) Spor la zane!

@Ioana, nu m-am prins, de ce au fost artifciile?

@Viv, cate aventuri cu centrala...

@Moon, ce sperietura cu vomitaul.

@Ella, tin pumnii sa ii mearga bine fratelui

@Roli, am vrut sa intreb, tu stai la Brasov?

@Miha, cate chestii ai tricotat? Poate le faci cadouri de Craciun!

Stiam ca uitasem pe cineva...

@Ant, cum a fost Don Juan? (Ti-a dat autorul adresa de email [alcool] ?)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah, Anja, am lucrat numai din lâna și fetelor nu le place, ca le înțeapă :). Așa ca am poncho, căciula și jerseu din lâna :). Eu n-am probleme. 
Am cumpărat și fir de acril, i-am făcut bărbatului o căciula și acum tricotez un fular circular și o căciula Pt Diana, cadou. Apoi vreau sa fac aceleași lucruri Pt Silvia. Tot cadou de Crăciun. :). 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah, Anja, am lucrat numai din lâna și fetelor nu le place, ca le înțeapă :). Așa ca am poncho, căciula și jerseu din lâna :). Eu n-am probleme. 

Am cumpărat și fir de acril, i-am făcut bărbatului o căciula și acum tricotez un fular circular și o căciula Pt Diana, cadou. Apoi vreau sa fac aceleași lucruri Pt Silvia. Tot cadou de Crăciun. :). 

 

Bravo, bravo! Sunt prezentabile si purtabile? (Scuze de intrebare dar eu sunt antitalent la asta, la mine nici o bentita nu iese dreapta :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Si, exact cum spunea Strumphy, ma ajuta sa fac ceva cu mainile, in cazul meu bijuterii. Ea vinde zanele, deci are si un scop ca sa le faca, eu bijuteriile doar le fac, nu le vand si nici nu le port...dar imi place foarte mult sa migalesc la ele.
si eu mai recent am început sa fac bijuterii, imi place sa migalesc la ele și sa le port....

Fac si din mărgeluțe și cu tot felul de pietricele / margelutze mai diferite.

 

Dar cel mai mult imi place sa citesc, ca sa ma relaxez. 

post-12506-93881_thumb.jpeg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Bravo, bravo! Sunt prezentabile si purtabile? (Scuze de intrebare dar eu sunt antitalent la asta, la mine nici o bentita nu iese dreapta :)))

 

Normal :). Eu tricotez de mult, am făcut multe pulovere/jersee/căciuli/fulare de când eram studenta, dar nu mai tricotasem de vreo 15 ani :). Știu sa fac modele de culori in pete sau jaquard, am învățat de la Mătușa mea, cea care a terminat arte plastice. Ea tricota mult, mult, Pt noi, apoi Pt fete, când erau mici. Am multe jersee tricotate de ea. Cele făcute de mine de pe vremea studenției le-am aruncat. 
 

Pun o poza cu poncho :) 

 

post-3506-288382_thumb.jpeg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...