Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gutui si crizanteme


Recommended Posts

  • Răspunsuri 968
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna seara! 
 

Strumphi îmi pare rău de mâna...sper ca e Ok. 
Ziua Dianei e in 22, in 20 e a lui Ovi. Am de făcut doua torturi săptămâna viitoare :).

Da, am început ieri jobul cu 50%, e tare greu, mult, stresant deja. Încerc sa ma relaxez acasa, dar constat ca începe iar sa ma doară capul :(. 
Am fost azi la ginecolog, totul e Ok. Mi-a luat sânge sa vadă nivelul hormonilor și sa vedem cum compensam cu tratament. 
La pictura a fost tare bine! E o relaxare reala Pt mine. As vrea sa încep și acasa, imi voi cumpara un șevalet. Am ales un tablou al lui Monet (of course) care e in lucru, îl finalizez lunea viitoare. E greu dar e interesant. 

 

Diana începe munca la hotel in 25 Noiembrie, probabil va pleca in 23. Am lasat-o șefa la Bucătărie săptămâna asta, eu plec joi dimineața la Stockholm și ma întorc vineri seara. 

Am primit tf azi de la asigurare ca îmi platesc pentru ca am fost și mai sunt in medical. Ma bucur ca mai compensez de acolo :). 

 

Ella felicitări! 

 

Mariana bine ai revenit! 

 

Laura ce copii silitori! Sa ii tina tot așa. 

 

Seara frumoasa tuturor! 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

strumphi ufff, cum esti? sa fii bine  [floare3]  nu,n-am kindle.ideea e ca imi place sa cumpar carti.de obicei on line,sa le simt mirosul  dar...nu am cand sa citesc. seara-s franta. in weekend apare mereu cate ceva cat sunt acasa sau plec la ai mei...trebuie sa-mi fac timp macar in weekend sa citesc. admiratie pt sotul tau ca citeste atat .

 

Ella  [pup]  felcitari! 

 

miha ma bucur ca te relaxeaza pictura  [flo2]

 

da, cum zice Laura ,SF pt Romania cursuri de inot,modul pt scoala de soferi,etc. mai nimic practic. doar teorii.suntem experti toti in teorii si bla bla uri  [zirea]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello,

 

am revenit de la spital cu vesti bune: nu e rupta mana! Mi-au facut raze si s-au miscat foarte repede in comparatie cu alte dati. Ma gandeam ca o sa stau acolo pana la miezul noptii, a trebuit sa o iau si pe Sophia cu mine ca Mr. nu ajunsese inca acasa. Am sunat la 111 si voiau sa imi trimita ambulanta pentru ca mana incepuse sa se invineteasca toata, si sub unghii eram vanata, iar durerea se ducea pana in umar. Am refuzat ambulanta pentru ca sunt cazuri mult mai grave in Londra decat o mana rupta. M-a sunat inapoi un clinician si m-a trimis de urgenta la spital, m-a intrebat care spital e cel mai apropiat de mine si a dat el email acolo sa fiu vazuta rapid. Inca ma doare dar ma bucur ca nu sunt cu gips si sper sa pot coase iar de maine incolo. 

 

Noapte buna!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mariana, bine ai revenit! Felicitări pt realizări!

 

Ella felicitări pt cetățenie!

 

Otilia, pietrele le iau gata găurite, și am cumpărat sisteme de prindere la cutie ... și lănțișoare sa le asortez. 

 

Mihaela eu nu as putea sa lucrez fără scop. Și eu mai stric la coliere, însir.. desir la mărgele... dar pana la urma imi iese cum vreau. 

 

 

 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...