Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Greta Thunberg - copiii au dreptul la o planeta albastra


Recommended Posts

  • Răspunsuri 487
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Recent am citit ca acea femeie a fost “pusă “ de nu știu ce grup sa spună așa bazaconii... deh.... probabil pt bani și faima se face orice... 

din ce am citit recent conducătorul grupului  era democrat și recent după moartea lui .... cumva grupul au schimbat “culoarea” politica.. nu ma interesează asta. 

 

Dar problema e ca AOC și susținătorii ei nu a contrazis -o și mulți chiar au crezut ca e cât se poate de real.  Și de ce n ar fii?!

 

lumea dupa ce a citit the New Green Deal  a lui AOC , văzut discursul Gretei... și politicienilor democrați, rasindirea propagandei  “ avorturile salvează planeta”, sau ca noua generație nu vor sa mai facă copii ca sa salveze planeta ...normal ca și “soluția “ asta devine ... acceptabila.

 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

zicala asta se potrivește la “soluțiile” pt salvarea planetei The road to hell is paved with good intentions

 

pai sa știi ca dacă ne trezim cu o planeta curată, pfuuuuu....ce rău ne-ar pare.

 

Iad curat sa ai apa fără deșeuri toxice, aer nepoluat, păduri sănătoase, etc. Chiar ca iad! Te doare mintea!

 

Nu știu cine pe cine se minte singur(a), ca pe alții sigur nu îmbrobodeaste. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu stiu decat din discutia voastra despre ce e vorba cu propunerea de mancat copii, dar inteleg ca pe Michelle o preocupa foarte tare ca o nebuna a zis in public ca am putea sa ne mancam copiii intr-un viitor ipotetic , atunci  cand nu mai avem ce manca. ... Aceeasi  Michelle care ne explica detasata nu cu mult timp in urma ca  daca americanii isi impusca acum  copiii si se impusca intre ei este  pentru ca  .. soarta! asa sunt americanii si nu le poti lua armele (politicienii sarmanii care au buzunarele doldora de dolarei castigati din afaceri cu arme nu au nici o vina, ei doar trimit "rugaciuni si condoleante") .

Pe bune, Michelle!?!?! Pe bune!?!??! 

Eu sper ca de fapt te distrezi foarte tare trolland subiecte pe aici,mi-e greu sa cred ca tu chiar gandesti ceea ce scrii ... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...