Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Greta Thunberg - copiii au dreptul la o planeta albastra


Recommended Posts

S-a ajuns de la Greta la mincat copii.  [:)]

 

Ma tot intreb ce viata spirituala, intelectuala si culturala au cite unii. 

 

La modul foarte serios, in mediile stiintifice se discuta de cel putin 40 de ani de epuizarea resurselor si de incalzirea globala. Subiectul e abordat la modul foarte serios de climatologi ("prostii" care nu stiu daca va ploua pe casa cuiva), filozofi (alti "prosti"), geografii (care n-au saracii ce le trebuie) si economistii. 

Michelle, ti-ai pierdut orice credit in ochii mei. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 487
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mesajul asta spune atat de multe despre tine! Pfff, macar niste scuze ar fi binevenite, sau un avertisment ceva de la DC.

 

scuze pentru ce?

pentru mesajele unui user care are multiple mesaje notate negativ, de nu stii daca scrie in raspar ca asa vrea sau ca atat poate?

nu observi cum raspunde?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

scuze pentru ce?

pentru mesajele unui user care are multiple mesaje notate negativ, de nu stii daca scrie in raspar ca asa vrea sau ca atat poate?

nu observi cum raspunde?

nu astept nicio scuza de la tine, o persoana care spune ca un copil latra la un copac gresit a spus totul despre el ca om.   cand ai timp , numarati mesajele notate negativ. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Eu nu stiu decat din discutia voastra despre ce e vorba cu propunerea de mancat copii, dar inteleg ca pe Michelle o preocupa foarte tare ca o nebuna a zis in public ca am putea sa ne mancam copiii intr-un viitor ipotetic , atunci cand nu mai avem ce manca. ... Aceeasi Michelle care ne explica detasata nu cu mult timp in urma ca daca americanii isi impusca acum copiii si se impusca intre ei este pentru ca .. soarta! asa sunt americanii si nu le poti lua armele (politicienii sarmanii care au buzunarele doldora de dolarei castigati din afaceri cu arme nu au nici o vina, ei doar trimit "rugaciuni si condoleante") . Pe bune, Michelle!?!?! Pe bune!?!??! Eu sper ca de fapt te distrezi foarte tare trolland subiecte pe aici,mi-e greu sa cred ca tu chiar gandesti ceea ce scrii ...
laura nu știu cu cine ma confunzi...eu nu am spus niciodată: “ ca americanii își împușca copiii ca asa e ....soarta”...

 

si nu ma preocupa ce spune o nebuna...ca sunt mulți ca ea din păcate. Mental Health e o problema f gravă. A fost o întâmplare ca am dat peste acel mesaj online pe Yahoonews.

 

Ideea e ca lumea e manipulata cu tot felul de mesaje si personaje și propaganda climatechange nu numai ca a luat proporții uriașe și este pe un drum greșit. 

 

Eu cred ca majoritatea doresc o planeta curată și au intenții bune,  eu cel puțin îmi doresc și fac tot ce pot pt asta in colțul meu DAR alții au altfel de interese și “salvarea planetei “ nu e unul dintre ele. totul se rezuma la banii, putere și influența si Isi ating scopul manipulind oamenii și Băgându i sperieți cu sf pământului.coruptia S a extins și de mult nu mai e vb doar de salvarea planetei. 

 

Laura am respect pt tine și pt toți cei de pe forum,ești o femeie deșteapta... sper sa nu iei totul ce ți se oferă in fatza ca fiind adevărat, mai ales de cei care striga cât pot de tare... cercetează și trage concluzii singura. 

 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tipic antmil, sa jignească și sa dea vina pe Trump

 

Sustii minciuni cu buna stiinta...asta nu e o jignire, e o constatare, demonstrata cu multiple ocazii.

 

Am spus ca te reprezinta Trump ( candidatul sustinut INFOCAT chiar de tine) - si asta e tot o constatare, de ce o jignire??? Sotul tau l-a votat...deci te reprezinta si la propriu si la figurat. 

 

Nu am spus ca e vina lui Trump. Scriu in romaneste totusi (cred eu).

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

laura nu știu cu cine ma confunzi...eu nu am spus niciodată: “ ca americanii își împușca copiii ca asa e ....soarta”...

 

si nu ma preocupa ce spune o nebuna...ca sunt mulți ca ea din păcate. Mental Health e o problema f gravă. A fost o întâmplare ca am dat peste acel mesaj online pe Yahoonews.

 

Ideea e ca lumea e manipulata cu tot felul de mesaje si personaje și propaganda climatechange nu numai ca a luat proporții uriașe și este pe un drum greșit. 

 

Eu cred ca majoritatea doresc o planeta curată și au intenții bune,  eu cel puțin îmi doresc și fac tot ce pot pt asta in colțul meu DAR alții au altfel de interese și “salvarea planetei “ nu e unul dintre ele. totul se rezuma la banii, putere și influența si Isi ating scopul manipulind oamenii și Băgându i sperieți cu sf pământului.coruptia S a extins și de mult nu mai e vb doar de salvarea planetei. 

 

Laura am respect pt tine și pt toți cei de pe forum,ești o femeie deșteapta... sper sa nu iei totul ce ți se oferă in fatza ca fiind adevărat, mai ales de cei care striga cât pot de tare... cercetează și trage concluzii singura. 

 

 

 

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] 

 

Hotzul care striga "hotz"! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sustii minciuni cu buna stiinta...asta nu e o jignire, e o constatare, demonstrata cu multiple ocazii. Am spus ca te reprezinta Trump ( candidatul sustinut INFOCAT chiar de tine) - si asta e tot o constatare, de ce o jignire??? Sotul tau l-a votat...deci te reprezinta si la propriu si la figurat. Nu am spus ca e vina lui Trump. Scriu in romaneste totusi (cred eu).

 

Ce minciuni susțin cu buna știință????

 

Au trecut 3 ani... si e f vizibil ca tot mai sunt persoane care nu pot sa treacă peste faptul catrump a fost votat...Și tot se continua ura împotriva votanților lui ... și chiar împotriva celor care nu l au votat dar ...cumva,  au avut intenția. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...