Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mămici, ați încercat vreodata un vibrator pentru cuplu?


Recommended Posts

Sunt foarte curioasă cât sunt de utile. Recunosc că am un vibrator pe care îl folosesc în mod constant (sunt tânără, am 27 de ani și o fetiță de 3 ani, trebuie să mă relaxez și eu cumva.. :D) dar niciodată nu am folosit vibratoare pentru cuplu. Acum că vine Black Friday mă gândesc să cumpăr unul, dar aș dori să știu dacă merită.. nu vreau să arunc banii de-aiurea.. Am găsit un vibrator pentru cuplu Satisfyer, merită sau arunc banii degeaba? Zău că mai bine îi cumpăr ceva fetiței decât să îl țin doar să îl ascund de socrii când vin în vizită.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Pai dacă la 27 de ani îți trebuie ajutoare ca să fii satisfăcută, mai încolo ce faci, organizezi orgii acasă? Și care e treaba cu socrii, asa au ei obiceiul, sa va cotrobăie prin casa când vin în vizita sau obișnuiești sa ții vibratorul la vedere și loc de cinste, pe post de bibelou, pe noptiera din dormitor? 

Eu cred ca ești un troll mic și plictisit, care încearcă și un pic de reclama mascata... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Melissa,

E o chestiune prea intima ca sa primesti un raspuns referitor la cum procedeaza diverse cupluri.

Pacat ca ai dat si marca vibratorului din prima. Asta ne duce duce cu gandul la reclama.

 

Altfel putea sa fie o discutie serioasa. 

 

Dar daca pe tine si pe partener va incanta un vibrator si va pigmenteaza viata sexxuala  go for it! Importanta e si alegerea culorii. In functie de zodie, de exemplu,  de preferinte culturale, de grup biologic, de culoarea camasii preferate...

 

Daca partenerul te priveste cand folosesti jucaria raspunsul sare in ochi: introdu-l si pe el (partenerul) in jocul tau.

 

Daca nu o face, incepeti mai usurel, cu niste bile doar. Sunt ceva mai ieftine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...