Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Iubire de o vara sau !?


Recommended Posts

Exact! toti gresim si eu am gresit si recunosc, doar ca m am lasat dusa de val si de cuvintele frumose cu care mi se adresa zilnic ma derutat foarte mult ,la prima intalnire mi a oferit o bratara f frumoasa care cantareste in jur de 6g ,la a doua intalnire florii, si Da mi au placut gesturile lui si asa ma luat valul 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 27
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ceea ce descrii seamana cu o aventura, nu o iubire, cum a mai zis si un alt comentator, nici macar statutul de amanta nu ti-l poti atribui. Pe mine ma deranjeaza genul asta de barbati care nu sunt capabili sa recunoasca de la inceput ce isi doresc si incearca sa-si amageasca partenerele ca e iubire cand e vorba pur si simplu de dorinta sexuala. Eu nu te judec, dar nu mai fii naiva, e clar ce si-a dorit. Darurile nu descriu sentimente, pentru cineva care are o situatie financiara buna e o cale usoara de a-si cumpara ce isi doreste.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Camamy, nu sunt neaparat rautati, sunt alte puncte de vedere pe care trebuie sa le intelegi si sa ti le asumi. Gandeste-te ca poate printre cei care ti-au raspuns sunt  persoane care au trecut prin ceva asemanator dar din postura de sotie sau sot, sau poate se identifica cu sotia inselata si nu le da cu plus.

 

Ai avut o aventura, ok, ai sperat ca sentimentele lui sunt adevarate, crezi ca ceea ce simti tu e  mai mult decat o dorinta, dar nu  e asa. Lucrurile astea sunt mult mai complicate.

Este greu a construiesti ceva pe ruinele  a altceva.

 

Bratara si florile nu sunt daruri izvorate din iubire sau respect. Seamana mai mult a daruri facute din vinovatie. Un fel de a te recompensa, de a se recompensa.

 

Lasa-l incolo, nu te mai gandi la el, da-i bratara inapoi, ramai demna, cu amintirea unei aventuri frumoase.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...