Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Iubire de o vara sau !?


Recommended Posts

Off... cate rautati .Rog moderatori sa stearga acest subiect,multumesc frumos

Nu e nevoie sa te superi, totul e anonim. Ai primit raspunsuri cum ti-ai dorit, desi eu cred ca stiai cum stau lucrurile, dar ai fi vrut sa fie altfel. Acest barbat, nu stiu de ce i-ai spus baiat, s-a purtat urat cu tine, dar mult mai urat s-a purtat cu sotia lui. Nu e treaba ta sa-l inveti sa-si respecte sotia, dar nu ar trebui sa ai asteptari de la un astfel de barbat. O relatie serioasa e construita pe respect si incredere, iar asta impune sinceritate. Te-ai intrebat vreodata ce credea sotia lui ca face cand era cu tine? Nu e nimic rau in a avea o aventura. Te-a facut sa te simti atragatoare, singuratatea poate fi grea, dar nu vad rostul in a ne minti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 27
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ca sa intelegeti mai bine ,ceea ce mi sa intamplat este pt prima oara in viata mea, Nu ne cunosteam dinainte ! E usor sa comdamni sau sa judeci, daca am acceptat sa ies cu el si sa merg mai departe este pt faptul ca in viata mea ceva nu functioneaza.Oricum mi a lasat un gust amar. Anumite pareri primite de la voi ( chiar si cele putin rautacioase) m au ajutat sa vad si sa nteleg mai bine situatia 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

{....} am acceptat sa ies cu el si sa merg mai departe este pt faptul ca in viata mea ceva nu functioneaza.Oricum mi a lasat un gust amar. Anumite pareri primite de la voi ( chiar si cele putin rautacioase) m au ajutat sa vad si sa nteleg mai bine situatia 

 

Si daca ar functiona totul si daca nu functioneaza, responsabilitatea in ceea ce te priveste iti apartine doar tie.

Nu e un capat de lume. 

Dar ... fa-ti ordine in ganduri si in viata, du-te mai departe. Asa e viata facuta din experiente. 

Dar pretuieste-te mai mult.

Ai grija de tine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...