Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Vine iarna pe ghetar (oare...?)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

viv, nu ca te-ar incalzi cu ceva dar noi nu am avut in oras niciodata apa calda. toata lumea are boilere. caldura nu ne-au dat inca.

Condoleante pt bunica! Din pacate, apar si astfel de momente, in viata omului, cand ii pierde pe cei dragi...

 

Succes la concurs! Am vazut-o pe C pe listele de concurs la 600. Vii si tu in Buc, sau vine doar ea cu antrenorul si colegii? Noi insa vom fi la sala doar sambata, atunci au ambele fete. Ana e si ea la 600, dar la categoria ei. Ne gasesti pe listele de start [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumiri pentru capitol nou!

Nu vine nici o iarna. Avem soare si caldura sa dam si la altii. Dar nu ne putem bucura, ca avem week-end de stat in casa si invatat pentru teze si teste. Printre orele de invatat mai ies cu cainele, mai dau la o pedala...macar atat. Mi-as fi dorit o drumetie, da nu e loc.

 

Azi am in program sa plantez usturoiul si ar trebui sa curat si gradina de uscaturi, dar vedem ce chef/timp oi avea. As avea chef,dar timpul trebuie sa-l aloc si pentru gatitul de week-end care ma cam destabilizeaza.

 

Silvi condoleante!

Ella felicitari pentru cetatenie!

Moinca La multi ani fetei!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineața , pinguini

 

Otilia , pt antrenarea memoriei sunt mai multe metode : sa înveți o limba straina ( sau măcar câteva cuvinte/ expresii pt vacanta, sa începi un instrument, sa balansezi, sa jonglezi, sa ieși din rutina, sa o iei pe alt traseu sau sa te speli pe Dinți cu mâna stânga , sa numeri câte stopuri ai trecut , etc . Sunt interesante, ma bate gândul sa încerc , sudoku nu m a prins. 

 

Si da, vine iarna la noi . La munte a nins și e frig, dar am schimbat rotile la mașina  [pk]

 

Miha, bine ca ai descoperit cauza, cu tratament sper sa i dai de capăt și sa te simți mai bine. 

 

O zi cu soare va doresc  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi e frig si a venit Mosu’. N-am mai fost sa-l vad de cand erau copiii mititei, dar fii-mea l-a insotit impreuna cu clubul de dans pe tot traseul asa ca a trebuit sa o duc si sa o preiau. Eu am inghetat, ea a zis ca a fost ok. [alcool]

 

Mare prostie cu Sinterklaas - ul asta al lor ! Nu ma duc niciodata la acest eveninent, reusesc sa ma echivez  cu brio de fiecare data  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 am fost la Dr , i a dat scutire 3 sapt de educație fizica și raze. Mîine imi spune rezultatul și apoi ii da terapie. 

 

am luat și rezultatul la analize și pt prima data când un doctor a luat fiecare analiza in parte și a discutat o fără sa ii cer eu asta.

-are lipsa de fier

- vitamina D i a ieșit 0!!!

- tiroida ok dar la limita

i a dat sa ia niște proteine speciale ( mi a spus chiar și Brandul) sa ia in greutate și sa elimine laptele de vaca. 

a mai sugerat niște schimbări in dieta...su bineînțeles D3 doza mare 

 

... primul doctor ever care a spus ce sa facem pt greutate... etc. 

Eram sigura ca știe ca și el e totul numai mușchi . 

Rămâne sa vedem mîine ce are de fapt la cot, și ce va face ls educație ca nu imi place sa stea pe banca Cité 2 ore...

 

... ii ieșise și glucoza ridicată , și spunea Dr ca treb sa limitam carbs.... dar apoi am stat și m am gândit dacă nu cumva rezultatul la analiza a fost influențat ca , cu o seara

înainte când trebuia sa postească 12 ore, al a limita a mâncat titamai felia de tort și apoi niște bomboane ( de care abia acum a mărturisit ... astea cu 10 ore înainte de test). [batcap]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...