Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Vine iarna pe ghetar (oare...?)


Recommended Posts

 Monica, felicitari pt fetele sportive si La multi ani fetei. 

Noi ne-am intors de la Bran, am fost cazati la o pensiune draguta - el roman, ea evreica. Ft draguti oamenii, m-au sunat sambata pe la 21 sa ma intrebe daca suntem ok, ca inca nu ajunsesem la cazare.

  Am fost si la Rasnov, si Sinaia, si Brasov, baietii au urcat singuri, din pacate nu mai stau in sistemn demult. A fost dragut, dar obositor, am urcat si eu cot la cot cu ei. 

 Va las si o poza de pe munte.

Multumesc frumos!

Ce marisori au crescut baietii! [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna seara! 
 

Otilia, joi și vineri am fost la Stockholm. Impropriu spus. Pt ca am fost numai pe Arlanda. Hotelul unde a avut loc conferința e la 5 min cu autobuzul de aeroport, am intrat acolo joi la ora 10.30 și am ieșit vineri la ora 16 când am mers la aeroport sa vin acasa. Nu am ajuns in oraș. Nu știu dacă sunt târguri de Crăciun deja, de obicei încep la primul Advent. Atunci o sa fiu in Stockholm cu al meu, Pt teatrul cadou de ziua lui. Posibil sa mergem, sa vedem ce chef avem. 
 

Roli da, așa e. Abia aștept sa se facă miercuri, sunt tare sătulă de starea asta :(. 
 

Eu am pictura azi, o sa termin Monet și o sa încep un peisaj. 
Tare vreau sa fac și terminul viitor ceva, ma pun pe studiat ce găsesc. 
 

Seara frumoasa! 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

La noi e soare cu dinti...miroase a iarna.

 

Am avut un weekend plin, vineri la vecini am mancat raclette, sambata la prieteni tot raclette...deci un weekend plin de branza  [:D] a fost fain, am stat la un pahar de vorba, am revenit acasa dupa miezul noptii...ieri nu am reusit sa adormim pana dupa miezul noptii, habar nu am de ce.

 

Azi am fost cu fratelo la urologie, au incercat sa il convinga sa ii scoata cateterele fara anestezie  [zirea] el le-a zis de cand s-a externat ca nu vrea fara, chiar nu inteleg de ce au tot insistat..il vor programa peste 2 saptamani pt interventie..se misca si astia de-aici precum melcul.

 

Michelle, fratelo ia : Resource Instant Protein (recomandata de nutritonistul de la spital); pe langa ia si el vit.D3, supradin si acid folic...fier i-au facut perfuzabil (1,5 litri)..si eu stau prost cu fierul, la 3-4 ani imi fac 1 litru perfuzabil.

 

Strumphi, eu i-as spune tipei ce si cum..poate asa intelege.

 

O saptamana faina sa aveti. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello,

Strumphi învață -ma sa fac zâne și te scap de clientele mofturoase de peste ocean. Noi avem peste 300zile însorite...

 

Nu am avut timp sa vb și despre asta in detaliu.

Cred ca deficienta D e genetic, eu, mama o nepoata ... 

 

edit.

tocmai am citit raportul de la Lab:

Vit D 16.9... referințele normale fiind 30-80. Habar nu am de ce a spus 0 ... așa a auzit și William. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata asa pe fuga  [:)]

 

Michelle, multi ani inainte cu bucurii si sanatate! 

Acum nu ma mai mir ca e asa inalt William  [:)]

 

Ella, multa sanatate fratelui si tie putere! Ce mai face Marcia? de ea nu ai mai scris nimic.

 

viviana, fata la la ce facultate este? inca studiaza din cate retin eu.

 

Gata, acum fug.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...