Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sangerare nidatie?


Recommended Posts

Buna tuturor! Sper ca am postat mesajul unde trebuie. Am si eu o nedumerire. Sper sa ma ajutati. Ultima menstruatie a fost de pe 19 nov pana pe 23. Am avut ovulatia pe 2 sau 3 dec. Stiu sigur deoarece am făcut o ecografie suspectand o piatră la rinichi deoarece aveam dureri.  Medicul mi.a zis ca eram la ovulatia. Am avut contacte neprotejate inainte si in timpul ovulatiei dar si dupa. Aseară,la 6 zile după ovulatia,după un contact sexual am observat sânge rosu. Nu a curs nimic toata noaptea si azi dimineata am mai observat pe hârtia igienică rozaliu. Poate fi sangerare de implantare?? Sânii f putin sunt durerosi. Multumesc!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor,revin cu următoarea problema. In urma unei analize de urina,am aflat ca am Streptococ grup D. Nu am ajuns inca la urolog. Cand pot face betahcg? Sa stiu cum procedez cu tratamentul cu antibiotic. Ovulatia a fost Pe 2 sau 3 cel târziu. Menstruatia ar trebui să vină pe 16. Multumesc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...