Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Extensii de gene - cine a incercat?


redactor

Recommended Posts

Si, pentru un update - va pot informa ca genele mele false au avut o viata foarte scurta. La cateva zile dupa ce am intra tin posesia lor - le-am pus pe masuta din living intr-o seara - si a doua zi mama le-a aruncat la cos, crezand ca sunt o - mizerie.

 

dar - am pus ochii pe altele... tot de la Amazon.

Eu cred ca tu vorbesti de gene false...extensiile nu ai cum sa le pui pe masuta in living!!! [:-)))] [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu am incercat ... din greseala! M-am dus la salon si am cerut permanent la gene (le am deja lungi si dese dar mi-ar fi placut sa nu ma dau cu rimel zilnic). Tehniciana nu a inteles ce am vrut si  dupa vreo 45 de min (timp in care am motait cu ochii inchisi) m-am trezit cu niste franjuri de gene. Drept sa spun nu mi-au placut deloc...aratam nenaturala. Ma enervau la clipit. Probabil ca trebuie o perioada de ajustare.

 

Am rezistat fix o saptamana si am mers inapoi sa le dea jos. M-am simtit foarte incomoda mai ales la dus...trebuie grija mare la spalat pe ochi. Mai multa tevatura din punctul meu de vedere dar eu am toleranta scazuta la eforturi pentru infrumusetare. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Da si eu aveam senzatia de franjuri - vedeam mereu umbra lor. Insa am remarcat ce diferenta magica iti da la impresia privirii. Practic, cu acele gene - parca esti mai tanara cu 10 ani - pentru ca iti da un lifting la privire. 

Insa e drept ca seara ma usturau ochii - probabil de la lipici-ul ala. M-au tinut insa 3 luni... 

Acum nu mi-as mai pune extensii de gene insa tot incerc gene false si cred ca alea magnetice sunt cea mai buna optiune.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...