Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Seriale favorite cap. 2


andacos

Recommended Posts

  • Răspunsuri 504
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu am terminat Glitch, a  avut trei serii, un serial care mi-a placut si nu l-am putut lasa pina nu l-am terminat.Cred ca a fost un episod mai putin interesant8din punctul meu de vedere), restul insa mi-au tint atentia treaza.

 

Un serial care- dupa parerea mea, a stiut sa se opreasca dupa 3 staffel, adica exact atunci cind a trebuit incit sa nu cada in ridicol sau sa plictiseasca auditoriul.

 

Sa vad daca ma incumet sa deschid Netflix-ul cind ma duc la culcare!!! [:-)))] [:-)))]

 

 

post-33577-0-54363700-1578337656_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Puteți recomanda un serial credibil va rog? Fără monștri și morți reveniti la viața va rog? Thrillers, nu comedii please. Ceva sa ma țină cu sufletul la gura ca Homeland sau Dexter. Dexter is my old time favorite. Și Breaking bad a fost super sau Bates motel! 
 

Am văzut un film fain zilele astea, unthinkable. Mi-a plăcut mult. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Puteți recomanda un serial credibil va rog? Fără monștri și morți reveniti la viața va rog? Thrillers, nu comedii please. Ceva sa ma țină cu sufletul la gura ca Homeland sau Dexter. Dexter is my old time favorite. Și Breaking bad a fost super sau Bates motel! 

 

Am văzut un film fain zilele astea, unthinkable. Mi-a plăcut mult. 

Ai vazut Prison Break? Te tine cu sufletul la gura si toata lumea de acolo e vie  [:-)))]

In plus actorul principal e  [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, am văzut vreo 2 sezoane pina cind el a revenit din morți.... și btw, tipul e gay, nu prezintă prea mult interes :) l-am văzut într-un film fain, The loft.

Hai mai, ca din morti a revenit in sezonul 5 ? Cred!?

Primele 3 sezoane sint faine, 4 si 5 puteau sa lipsesca..

Stiu ca tipul e gay dar tor imi place sa l privesc  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai mai, ca din morti a revenit in sezonul 5 ? Cred!?

Primele 3 sezoane sint faine, 4 si 5 puteau sa lipsesca..

Stiu ca tipul e gay dar tor imi place sa l privesc  [:)]

 

Înseamnă, ca am rezistat cu stoicism pina la sezonul 5?????? Așa e, trebuiau sa se oprească după  primele 2-3 sezoane. Nu, nu mi-a plăcut prea mult serialul asta. Power e super fain. Și bates motel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Puteți recomanda un serial credibil va rog? Fără monștri și morți reveniti la viața va rog? Thrillers, nu comedii please. Ceva sa ma țină cu sufletul la gura ca Homeland sau Dexter. Dexter is my old time favorite. Și Breaking bad a fost super sau Bates motel! 

 

Am văzut un film fain zilele astea, unthinkable. Mi-a plăcut mult. 

Tot eu: ai vazut The Killing? Mi-a placut mult, la inceput dureaza pina te obisnuiesti cu personajele si firul epic insa e fain. Si ploaia aia din Seattle .....

 

Mai ar fi The Fall, cu actrita din dosarele x, mi a placut mult mai putin ultimul sezon.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...