Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Seriale favorite cap. 2


andacos

Recommended Posts

  • Răspunsuri 504
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pentru iubitorii lui Dark(Lili-mar), am citit o informatie cum ca in iunie, Netflix difuzeaza ultima serie.

Dana, va uitati astazi la ultima serie? Noi de joi seara am reinceput primele doua sezoane. Sa ne aducem aminte cine-i cine si ce s-a intamplat. Am citit cateva randuri despre s 3 si se pare ca majoritatea este de acord ca este bine facut. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am " aspirat" doua seriale, de fapt mini - serii, una dupa alta: Defending Jacob si The servant. F. interesante amandoua, doar primul a avut un final cam fleosc. The servant mi a placut mai mult. Joaca actrita din Six feet under, cea roscata, nu imi vine in minte numele acum. Si e regizat de M. Night- Shyamalan.

 

Pentru Defending Jacob m am abonat chiar la Apple Tv +, care au exclusivitate. Doar ca se vede groaznic, se intrerupe f des, cred ca din cauza ca nu ma uit de pe device uri Apple si nu am aplicatia.

 

Vreau sa mai vad See, cu Jason Momoa, si apoi reziliez abonamentul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu m-am abonat la Apple TV ca e gratis un an, in Decembrie reziliez ca se face anul. Am văzut și eu serialele menționate de Fleur mai puțin SEE care pare a fi a disaster movie, not my cup of tea. Am văzut The morning show tot la ei și mi-a plăcut. E cu Anistoanca. [:)] 
 

Acum urmăresc The night manager și e fainut, chiar dacă mie nu îmi plac serialele britanice. Asta nu e rău. Apoi o sa văd XIII: The conspiracy. Mai am The queen or south pe lista și serialul ăla frantuzesc menționat de Fleur aici.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fleur, vroiam sa iti scriu, sa iti recomand The morning show dar vad ca a scris Letitia mai repede.  

 

Legat de abonament la apple plus, si al meu a venit gratuit un an cu telefonul (am schimbat iPhone-ul pt o versiune mai noua). Nu folosesc nici un device apple pentru tv. am bell si fire tv stick de la amazon (cu care am toate applicatiile) plus un televizor cumparat aproximativ in 2006-2007, un sony. pt. netflix fi-miu m-a adaugat la contul lui, pt. prime tv platesc eu.

 

Realitatea este ca sunt prea multe alternative (netflix, prime, apple plus, disney plus .....) nu am timp sa ma uit la toate. M-am fixat la cateva seriale si nici pe alea nu reusesc sa le vad intotdeauna. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu, nu cred ca ma uit astazi...insa ma bucur ca spui ca e la fel de bun, sfirsitul ultimului episod a fost cam neasteptat!!!

 

Dana, am reusit sa vedem sfarsitul asta de saptamana, nu numai primele doua serii dar si pe ultima. Ma bucur ca am decis sa le revedem pe primele pentru ca sunt detalii pe care le-am uitat. Barbatului, care este foarte critic in general, i-a placut mult. Nu a avut ceva negative de comentat/semnalat. Si mie mi-a placut foarte mult (desi au fost cateva chestii care m-au iritat putin - nu spun mai mult ca nu vreau sa-te influentez). 

 

Imi pare rau ca a fost ultima serie dar ma bucur ca au decis sa termine "on a high", nu au muls subiectul la nesfarsit (cum se intampla, din pacate, destul de des). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...