Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Seriale favorite cap. 2


andacos

Recommended Posts

  • Răspunsuri 504
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Recomand "This is us" 

 

https://www.imdb.com/title/tt5555260/

 

A aparut in 2016 dar eu acum l-am descoperit.  

Eu am vazut primele serii, primele 3 serii adica(am inteles ca ar fi 5 sau 6 insa pe Amazon Prime sunt doar primele 3), mie mi-a placut foarte mult, sunt si episoade trase de par, inteleg cind unii spun ca-l considera plictisitor, mie mi-a placut la modul general.

 

Ma fascineaza personalul Randall(de fapt personajul asta m-a facut sa caut sa vad toate seriile) iar personajul Rebecca ma enerveaza de nu se poate!!! [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am vazut primele serii, primele 3 serii adica(am inteles ca ar fi 5 sau 6 insa pe Amazon Prime sunt doar primele 3), mie mi-a placut foarte mult, sunt si episoade trase de par, inteleg cind unii spun ca-l considera plictisitor, mie mi-a placut la modul general.

 

Ma fascineaza personalul Randall(de fapt personajul asta m-a facut sa caut sa vad toate seriile) iar personajul Rebecca ma enerveaza de nu se poate!!! [:)]

Si pe mine ma irita Rebecca. 

Eu sint numai la seria 1. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Și pe mine m-a plictisit This is us.

Și The one, recent. Adorm după 5 min de fiecare dată. Ideea e interesantă, dar acțiunea e încâlcită, nu știu, nu m-a prins.

 

 

 

Eu am vazut doar 4 episoade din The One, insa am impresia ca actiunea se desfasoara pe alta latura fata de ce ma asteptam eu.

 

Adica nu mi-a dat impresia aia ca "trebuie sa continui" sa nu pot face pauza sau sa astept asa mult pina la urmatorul episod.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...