Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Seriale favorite cap. 2


andacos

Recommended Posts

Tot eu: ai vazut The Killing? Mi-a placut mult, la inceput dureaza pina te obisnuiesti cu personajele si firul epic insa e fain. Si ploaia aia din Seattle .....

 

Mai ar fi The Fall, cu actrita din dosarele x, mi a placut mult mai putin ultimul sezon.

 

Vai ce mi-a plăcut The killing! Supeeeeer!  Apoi Damages cu Glen Close excelent! Și The following cu Kevin Bacon! M-au ținut cu sufletul la gura! How to get away with murder ai văzut?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 504
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vai ce mi-a plăcut The killing! Supeeeeer!  Apoi Damages cu Glen Close excelent! Și The following cu Kevin Bacon! M-au ținut cu sufletul la gura! How to get away with murder ai văzut?

The killing e super cind te obisnuiesti cu personajele si cu ploaia  [:)] . Sfirsitul a fost neasteptat, chiar nu mi a venit sa cred dar mi a placut  [il]

 

Damages si the following nu le stiu, le caut acum

How to get away nu l am vazut, multa lume zice de bine, poate ma apuc de el. Are mai multe sezoane, deci am ce face...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

The killing e super cind te obisnuiesti cu personajele si cu ploaia  [:)] . Sfirsitul a fost neasteptat, chiar nu mi a venit sa cred dar mi a placut  [il]

 

Damages si the following nu le stiu, le caut acum

How to get away nu l am vazut, multa lume zice de bine, poate ma apuc de el. Are mai multe sezoane, deci am ce face...

 

Sint geloasa ca nu ai văzut atitea seriale bune!  As vrea sa fiu in pielea ta!  [:)]  xxx

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am terminat Mesiah, bun, interesant, pacat ca a fost un singur sezon ( deocamdata?). Te lasa cu sufletul la gura.

Am gasit subiectul foarte interesant, mai este posibil in zilele noastre sa apara un nou Mesia? Sau totul e " lucrarea" unui iluzionist?

 

Ma apuc in seara asta de Line of duty, nou sezon al unui serial britanuc care stiu ca mi a placut.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...