Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Seriale favorite cap. 2


andacos

Recommended Posts

  • Răspunsuri 504
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

  • 3 weeks later...

Eu sunt foarte fericita ca Netflix a bagat Downton Abbey, asa ca am treaba, bine ca am ianuarie un pic mai lejer si am sa am la ce ma uita!!1

 

Am vazut ca a aparut seria a 3 a din Lost in Space(am vazut deja citeva episoade) si Another Life( si aici am vazut unb episod dar nu m.a atras , insa ii mai dau o sansa dupa ce termin Downton Abbey)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt foarte fericita ca Netflix a bagat Downton Abbey, asa ca am treaba, bine ca am ianuarie un pic mai lejer si am sa am la ce ma uita!!1

 

Am vazut ca a aparut seria a 3 a din Lost in Space(am vazut deja citeva episoade) si Another Life( si aici am vazut unb episod dar nu m.a atras , insa ii mai dau o sansa dupa ce termin Downton Abbey)

Lost in spaceurmaresc si eu.

 

Another Life, m-a pierdut pe parcurs si nu ii mai dau sansa decat daca doresc  un film la care sa adorm. Dupa episodul 7 nu m-a  mai atras.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Eu sunt foarte fericita ca Netflix a bagat Downton Abbey, asa ca am treaba, bine ca am ianuarie un pic mai lejer si am sa am la ce ma uita!!1 Am vazut ca a aparut seria a 3 a din Lost in Space(am vazut deja citeva episoade) si Another Life( si aici am vazut unb episod dar nu m.a atras , insa ii mai dau o sansa dupa ce termin Downton Abbey)

 

Și eu am inceput Downton Abbey... nu mi vine sa cred cât de mult îmi place. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Eu bifez asa ca seriale ce mi-au placut: The silent sea - coreean, SF Stay close - englezesc, dupa romanul lui Harlan Coben (dupa al carui roman s-a facut si The stranger, tot Netflix si tot bun) The Trial (il processo) - italienesc, abia l-am inceput si pare destul de captivant.

 

Am citit câteva cărți a le lui Coben...imi place cum scrie,, o sa urmăresc Stay close. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...