Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Seriale favorite cap. 2


andacos

Recommended Posts

  • Răspunsuri 504
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ma uit in paralel si la Fatal attraction- noul serial facut dupa film, dar care nu respecta decit pe alocuri subiectul filmului, doar pesonajele au acelasi nume. Foarte prost facut, personajele principale nu au nici un fel de carisma ori chemistry. Nici nu stiu de ce ma uit la timpenia asta. [alcool]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

Am inceput seria a 5 din The Crown, care insa , nu stiu de ce , nu mi se pare la fel de reusita ca celelate.Actrita care joaca rolul reginei nu mi se pare cea mai potrivita, Diana -nu-mi place deloc, rolul ei in film, ma obesedeaza cumva uitatul ala al ei "pe sub ochi", parca nu vad nimic din personajul Diana, decit uitratul ala obsesiv pe sub ochi.

 

Voua cum vi s-a parut ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am inceput seria a 5 din The Crown, care insa , nu stiu de ce , nu mi se pare la fel de reusita ca celelate.Actrita care joaca rolul reginei nu mi se pare cea mai potrivita, Diana -nu-mi place deloc, rolul ei in film, ma obesedeaza cumva uitatul ala al ei "pe sub ochi", parca nu vad nimic din personajul Diana, decit uitratul ala obsesiv pe sub ochi.

 

Voua cum vi s-a parut ?

Mie mi=a placut mult actrita ce a jucat-o pe diana in ultimul sezon  - Elizabeth Debicki. Mi s-a parut foarte bine aleasa. Poate a exagerat putin cu uitatul pe sub breton, dar si adevarata Diana avea tendinta sa se uite asa. Nu mai tin minte exact, dar nu cred ca mi s-a parut plicticos sezonul 5. Cica in noiembrie apare sesonul 6 care va fi si ultimul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...