Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Seriale favorite cap. 2


andacos

Recommended Posts

Letiția,

 

si Murakami în atacul sarin la fel vorbea de cei care au fost manipulați sa producă atacul .

 

dar dacă te uiți în jur găsești personaje . Am prietene care au trăit abuzuri crunte . 
unii se abandonează pur și simplu pe sine . 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 504
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Letiția,

 

si Murakami în atacul sarin la fel vorbea de cei care au fost manipulați sa producă atacul .

 

dar dacă te uiți în jur găsești personaje . Am prietene care au trăit abuzuri crunte . 

unii se abandonează pur și simplu pe sine . 

Da, cunosc persoane care au fost in secta lui Bivolaru. Persoane foarte inteligente care ajunsesera sa ii faca mincare si curatenie lui bivolaru (evident gratis), ca erau prea "batrine" sa intre in cercul care il satisfacea sexual. Cum e posibil sa te abandonezi asa?????? Cum? Ma intreb daca ajung sa regrete acele vremuri dupa ce se mai maturizeaza si le vine mintea la cap (in cazul fericit in care se intimpla asta|).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 


 Cum e posibil sa te abandonezi asa?????? Cum? Ma intreb daca ajung sa regrete acele vremuri dupa ce se mai maturizeaza si le vine mintea la cap (in cazul fericit in care se intimpla asta|).

 

Jung, acu aproape 100 de ani scria ( aproximativ) in Analiza viselor :

 

„daca nu faci lucrurile inconștiente conștiente, le zici soarta și îți conduc viața „

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am abondonat The genlemen, era prea de tot. Mi s-a confirmat inca o data ca Guy Ritchie si serialele englezesti nu sint pe gustul meu

 

si eu la fel. Mi s a parut cam tras de par cum l au realizat, desi tema era interesanta. 

Ma uit, pe cablu , la hpi. Serial frantuzesc.

 

sambata, ne am uitat la finala , the voice france.  Si cand credeam ca am uitat, ne a cantat « pestisorul » nemo, imbracat intr o rochie superba , roz cu volanase.  [clo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut un documentar aseara, se cheama Our father, nu stiu daca s-a mai scris de el aici. Despre un doctor ginocolog, care in anii 70-80 a fertilizat o groaza de femei cu sperma lui, fara ca ele sa-si fi dat acordul. De aici o graoza de implicatii. Foarte interesant.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...