Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Seriale favorite cap. 2


andacos

Recommended Posts

  • Răspunsuri 504
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am terminat 3 sezoane de brockmire, am inceput sezonul 4 dar mi s-a parut muuult prea futurist si altceva decat cele 3 originale. Am abandonat la jumatatea ep 1.

 

Am inceput Insecure... nici nu imi place, nici nu imi displace total. o sa ma mai uit pana gasesc ceva mai atragator.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

VorbiNd de ce-mi recomanda fi-miu, lui i-a placut f mult schitts creek. Imi place eugene levy dar parca premiza seriei nu ma atrage.
 

noi am terminat the sinner, season 3 (parca nu mi-a placut ca celelalte doua) si ne uitam in continuare la the plot against america. Este foarte bine facut si jucat. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sincer, altered carbon 1 mi-a placut mult mai mult. Povestea se lega mai bine, actorii mai buni ... am devorat episodul 1, la episodul 2 m-am chinuit sa il termin.

 

Shcitts creek l-am incercat, am rezistat pana au ajuns la motel in the middle of nowhere si cand am vazut camerele alea mi s-au activat skin hives pe bune de am stat 2 zile in mancarimi :)))) deci nu am continuat.

 

the plot against america - e cu al doilea razboi mondial? o sa il incerc. eram curioasa despre el.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sincer, altered carbon 1 mi-a placut mult mai mult. Povestea se lega mai bine, actorii mai buni ... am devorat episodul 1, la episodul 2 m-am chinuit sa il termin.

 

Shcitts creek l-am incercat, am rezistat pana au ajuns la motel in the middle of nowhere si cand am vazut camerele alea mi s-au activat skin hives pe bune de am stat 2 zile in mancarimi :)))) deci nu am continuat.

 

the plot against america - e cu al doilea razboi mondial? o sa il incerc. eram curioasa despre el.

 

Nici nu am inceput Schitt's creek. Banuiam eu ca nu o sa-mi placa f tare, dupa ce am citit putin despre el.

 

"The plot..." este pe HBO, un episod pe saptamana, o mini serie (6 episoade). A fost facut dupa romanul lui Philip Roth, publicat in 2004. Este alternative history, alegerile din 1940 castigate de Linbergh. Este credibil, nu este ca "the man in the high castle" care este SIFI, universuri paralele. Romanul a redevenit popular in 2016 cand a fost ales trump presedinte.   

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...