Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

va salut si eu [flo2]

 

strumphi frumoasa rochita! s-o porti sanatoasa!  [:)]

 

Fleur bine ca te-ai intors cu bine!  [flo2]

 

anja frumos inelul! 

 

miha al tau pe 2 luni si-al meu pe 7  [:D]   

 

inelul meu n-are diamante, dar mi-a placut piatra verde. nici eu nu port bijuterii. odata purtam verigheta si inelul de logodna. acum din cand in cand cate un inel, am vreo 5. si cate o bratara sau pandantiv. depinde in ce ma imbrac la munca.

 

va pup.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 980
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Azi n am facut altceva decat sa zac si sa ma odihnesc, cu o pauza dimineata de mers la piscina cu baiatul.

 

Toata ziua a plouat si la noapte incepe ploaia inghetata ce aduce polei masiv. Am fost avertizati de zeci de ori ca e posibil sa cada curentul.

 

Vrem sa ne uitam la tv la Titanic, cat mai e curent.

Grozava oboseala dupa vacanta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna! 
 

Azi am alergat iar, a treia zi (alerg tot la 2 zile) in săptămâna asta. Simteam ca trebuie sa ies sa alerg, e așa o stare faina după...

 

Maine încep și la sala, am găsit trei zile in care am la ce grupuri sa merg. Sper sa reușesc, voi combina sala cu alergatul afara (cât tine vremea asta, azi au fost 7 grade, alaltăieri 4). Dacă se face rece voi merge numai la sala. 

Sunt tare mulțumită ca am reușit sa fac un plan, e singurul lucru de care vreau sa ma țin anul asta. 
 

Azi am făcut in sfârșit brioșa ce o doresc dinainte de Crăciun. Foarte buna a ieșit, e prima data când mănânc așa ceva. Un aluat aparte, cu drojdie, dar trebuie sa stea in frigider cel puțin 8 ore, apoi se lucrează normal (eu am făcut cu umplutura) și se dospește la temperatura camerei. Super fain aluat! 
 

Aseara am început un serial interesant, Messiah, pe Netflix. Îl continuam azi. 
 

Cam atât de la mine. Seara plăcută și o săptămâna frumoasa. 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello,

 

a trecut si weekendul asta, cam prea repede. Ma simt mult mai bine cu raceala, ma mai smiorcai nitel, dar foarte putin. [bis]

 

Ieri am scos bradul si decoratiunile, am bagat si un smotru bun in casa ca nu am mai facut de dinainte de a pune bradul. Azi ne-a scos Mr. la Pub ca imi era dor sa mananc rață si avem noi un pub preferat unde fac cea mai buna rață ever, se topeste in gura [pofticios] , merita tot drumul pana acolo ca e in afara Londrei la o ora cu masina. Mr a fost putin dezamagit pentru ca azi nu au avut desertul lui preferat, dar cica o sa il bage inapoi in meniu cat mai curand, deci o sa mai mergem. 

 

Mi-a ajuns ieri rochia, am scos-o din cutie si o iau in maini, ma uit la ea si ii spun lui Mr. ca eu cred ca au gresit si mi-au trimit o marime mult mai mica. Nick zice sa ma duc sa o probez ca o sa fiu surprinsa ca intru in ea. Imi venea sa ii spun cateva, cum sa intru eu in rochita aia asa de mica? Anyway, ma duc sus, probez si il chem sa ma vada. Am intrat in rochita! Cum, nu stiu, dar am intrat si nu crapa pe mine, ba m-am si asezat pe pat sa vad daca nu se desfac cusaturile  [:-)))] deci asta ramane, pana in iulie nu am voie sa pun kg in plus, poate doar sa mai scad nitel ca e putin mulata pe posterior [:I]  Mr a spus ca mi se pare, eu tot ma vad inca balena si intru in rochie marimea 10. De acum sa ma uit dupa pantofi si palarie, nu stiu ce culoare sa aleg? 

 

Otilia, nu pot sa o imbrac la fel si pe Sophia pentru ca ea e flower girl si trebuie sa aiba rochie culoarea piersicii. Inca nu mi-a spus mireasa daca ii face ea rochia sau sa ii cumpar eu ceva culoarea asta. Timp mai este dar parca vad ca imi zice pe ultima suta de metri. [doh]

 

Michelle, cu adevarat vreti sa va mutati? Will ce zice? 

 

Rox, frumos inelul! Poate vine domnu` cu el cadou de martisor ori de ziua ta  [;)]

 

Velvet, de maine incepe scoala? te-ai mai gandit ce faci, te muti in alt oras/tara? 

 

Mihaela, super cu sportul, face bine si la psihic nu numai la fizic! Eu maine cred ca imi comand alta bicla si o sa reiau sala. Dai reteta de briosa ca suna interesant. 

 

Anja, frumoase safirele alea [olala] Cum te mai simti, a trecut raceala? 

 

Fleur, sper ca nu ati ramas fara curent si te-ai mai odihnit. [flo]  

 

De maine mandra incepe cluburile extra si o sa am mai mult timp pentru mine. Sper sa imi fac taxele saptamana asta cat mai repede si apoi sa reincep munca si sportul. 

 

O seara frumoasa!  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

 

strumphi ma bucur ca iti vine bine rochita  [flo2]  de maine,da,pe baricade...din pacate.nu-s pregatita deloc, ca niciodata ma incearca stari ciudate.s-au adunat multe...da, astept sa apara posturile in februarie. si apoi voi vedea unde optez. daca am vreo sansa. pentru ca este concurs de hartii  [vom]  niciodata n-am fost atat de debusolata. 

 

viv sper ca esti bine.

 

va pup.noapte buna.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

[hia] strumphi ma bucur ca iti vine bine rochita [flo2] de maine,da,pe baricade...din pacate.nu-s pregatita deloc, ca niciodata ma incearca stari ciudate.s-au adunat multe...da, astept sa apara posturile in februarie. si apoi voi vedea unde optez. daca am vreo sansa. pentru ca este concurs de hartii [vom] niciodata n-am fost atat de debusolata. viv sper ca esti bine. va pup.noapte buna.

Velvet, ce te retine sa pleci in alta țara? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...