Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

....

 

Viv, multa sanatate...esti de nota 20  [pk] de-abia astept sa ne revedem la vara...vecina ta ce mai face ? nu am mai vorbit cu ea de la Craciun, cand ne-am fact urari  [:D]

 

......

Si eu abia astept sa ne revedem la vara.

Vecina mea e foarte draguta, vine des la mine si trancanim, are tot timpul cate ceva in buzunarre ba niste bombbonele, ba mandarine...

E atenta. Imi spune fluturas. Si imi  povesteste  ca veccinii mei spun ca sunt aroganta [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 980
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Rox nu știu ce sa zic...e foarte greu. De fiecare data când am crescut timpul de munca, a revenit stresul și anxietatea Pt o perioada. De fiecare dacă am schimbat și ceea ce făceam, Pt ca trebuie sa reintru in ritmul zilnic in tot laboratorul și e cumplit de greu. Nu știu ce sa mai fac. Dorm bine nopțile, dar sunt ca un sac plin de agitație și stres. Intern, nu se vede nimic la exterior :(. 
Culmea, chestia e ca vreau sa merg la job, vreau sa muncesc, vreau sa fiu iar ca înainte de a ma îmbolnăvi...dar creierul meu nu vrea :(. Tot zic ca hormonii sunt de vina, ma tot compar cum eram acum 10-20 de ani și nu înțeleg ce s-a întâmplat între timp...altceva decât schimbări hormonale. 

Azi merg la sala, poate îmi face bine. 


 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Da, se pare ca era o persoana f singuratica. In fine, ce nu inteleg eu: ea nu mai lucra nicarieri? Se retrasese/pensionase? Daca mai lucra ,cum de nu s-a sesizat nici un coleg de serviciu? Asa ca vecin, daca nu sunteti apropiati si daca nu-ti vezi vecinul 1 saptamana de ex., nu iti vine sa vii cu diverse supozitii sumbre, te poti gandi ca e in concediu, ca e plecat din oras/tara etc. Dar la locul de munca, cei de acolo stiu cand un om este in concediu... RIP!

 

Eu am citit ca era purtător de cuvânt in ceva minister. Probabil nu este un post cu program fix sau poate era in concediu. Am citit ca cineva de la job a sunat-o și când n-a răspuns, au zis ca e plecată in străinătate, in concediu. 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rox, mersi mult de sugestie, am comandat (ca deocamdata nu ies din casa asa, cu obrazul umflat [:)] ), daca nu primesc coletul in cateva zile, imi iau de la farmacie. deocamdata nu pare sa fie rana, e doar jena aia data de firele pe care le simt.

 

Viviana, numai doua kile? [:)]  eu as vrea vreo 5 [:-)))] si nici macar nu-s in faza de pai, pot manca supa cu taitei, si chiar si ceva mai solid (de exemplu morcovii fierti in supa - aia i-am terminat in prima zi - sau carnea din supa cu putin orez si cu salata, dar putin-putin de tot - cam o juma' de portie normala am reusit s-o mananc in doua zile)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rox, mersi mult de sugestie, am comandat (ca deocamdata nu ies din casa asa, cu obrazul umflat [:)] ), daca nu primesc coletul in cateva zile, imi iau de la farmacie. deocamdata nu pare sa fie rana, e doar jena aia data de firele pe care le simt.

 

Viviana, numai doua kile? [:)]  eu as vrea vreo 5 [:-)))] si nici macar nu-s in faza de pai, pot manca supa cu taitei, si chiar si ceva mai solid (de exemplu morcovii fierti in supa - aia i-am terminat in prima zi - sau carnea din supa cu putin orez si cu salata, dar putin-putin de tot - cam o juma' de portie normala am reusit s-o mananc in doua zile)

Am stat cu firele 7 zile. Dr. s-a jurat ca sunt cele mai fine fire de pe lume, cele mai subtiri, cele mai ce. Eu le simteam ca niste sarme

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Rox, mersi mult de sugestie, am comandat (ca deocamdata nu ies din casa asa, cu obrazul umflat [:)] ), daca nu primesc coletul in cateva zile, imi iau de la farmacie. deocamdata nu pare sa fie rana, e doar jena aia data de firele pe care le simt.

 

sper sa nu fie cazul de el atunci. Dar e bun de avut in casa ;).
ca paranteza, absolut toate produsele Tis sunt de mare calitate.... la niste preturi incredibile. Pentru cele interesate, incercati gelul contur de ochi cu fantasticul pret de 9 lei :). E genial. Sau samponul crema.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Rox nu știu ce sa zic...e foarte greu. De fiecare data când am crescut timpul de munca, a revenit stresul și anxietatea Pt o perioada. De fiecare dacă am schimbat și ceea ce făceam, Pt ca trebuie sa reintru in ritmul zilnic in tot laboratorul și e cumplit de greu. Nu știu ce sa mai fac. Dorm bine nopțile, dar sunt ca un sac plin de agitație și stres. Intern, nu se vede nimic la exterior :(. Culmea, chestia e ca vreau sa merg la job, vreau sa muncesc, vreau sa fiu iar ca înainte de a ma îmbolnăvi...dar creierul meu nu vrea :(. Tot zic ca hormonii sunt de vina, ma tot compar cum eram acum 10-20 de ani și nu înțeleg ce s-a întâmplat între timp...altceva decât schimbări hormonale. Azi merg la sala, poate îmi face bine.

 

sper sa te obisnuiesti si acum si sa treaca peste cateva zile [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am stat cu firele 7 zile. Dr. s-a jurat ca sunt cele mai fine fire de pe lume, cele mai subtiri, cele mai ce. Eu le simteam ca niste sarme

asa cum am zis, eu o sa stau doua saptamani... de grosimea lor nici n-am discutat, ca nu ma asteptam la asa ceva (si le-am descoperit abia a doua zi dimineata; adica stiam ca fusesem cusuta, dar nu stiu de ce nu imi imaginam ca o sa le simt, si inca in halul asta; iar in prima zi eram umflata si amortita, nu-mi ardea sa imi inspectez cavitatea bucala - bine, si daca mi-ar fi ars, aveam trismus, adica nu prea puteam deschide gura - si nu le-am simtit)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...