Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Viv, chiar aseara ma gandeam sa scriu sa intreb pe unde esti. Chiar esti o eroina! Am vazut si eu pozele pe FB, foarte frumoasa gradina. Sa va bucurati de casa! Si spor la design:)

Mianna, sper sa treaca repede jena, si macar sa pierzi cele 5 kg...

Rox, nu am auzit de produse Tis. Am sa gogalesc si imi cumpar cand merg in RO,

Silvi, Rolli, Ella, bine ati revenit din vacante!

Miha, off!!Credeam ca ai gasit secretul cu hormonii!

Srrumph, cum mai esti cu durerile?

 

De pe la mine, nimic nou, nimic interesant.Ne organizam putin vacanta la ski. Avem de condus vreo 19 ore si ne planuim pe unde dormim, daca profitam de ocazie si vizitam prieteni dragi, (daca au chef sa ne vada :)))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 980
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Da, și eu credeam Anja, ca am fost super Ok o luna jumate. Acum iar sunt sus și jos. 
 

Rox sper și eu! 
 

Am inaugurat și sala, a fost Ok. Ma simt mai bine după efort, o sa văd cum îmi vor fi muschii peste vreo 2 zile. 
 

Seara frumoasa! Ma pun la serial, mai am 2 episoade :). 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

roli  [pup]  ma bucur ca a fost frumos la vecini  [:)]  si eu m-am bucurat ca ne-am vazut. sper s-o mai facem curand.si sper sa-ti repare masina cat mai repede.

 

silvi multumesc mult  [:X]  La Multi Ani !   [flo]

 

mianna refacere rapida!  [floare3]

 

Ella  [pup]  sa vad intai pe unde mi-e drumul si-mi iau inima-n dinti ,trebuie! ce-mi place ca umbli prin lume...ce bine ca s-a ingrasat fratele tau!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tare suparata sunt si astazi, sefa mea mi-a spus la telefon ca are cancer la san (stagiu mic dar totusi...e cancer), a facut zilele astea operatie lumpectomie si de saptamana viitoare incepe chemo...spunea ca va lucra de acasa in urmatoarele 4 luni….offff.

 

m-a terminat stirea asta...pur si simplu mi s-a facut rau la stomac cand mi-a spus...m-a lasat fara cuvinte.

e o tipa de milioane,  f pozitiva...nu am auzit-o niciodata vorbind pe cineva de rau, sau enervindu-se pe ceva...si are un job f stresant... dar e o placere sa lucrez pt/cu ea. la firma toti agentii o plac. deocamdata doar eu stiu, joi, la sedinta anunta toata firma.

 

Pepper tot bolnav e, ii pun picaturi in urechi ...dar tot apatic e. sta numai langa mine. cand ii pun picaturi nu se mai zbate, parca stie ca ii fac bine. dar bine ca maninca, bea apa...azi a iesit un pic prin curte. noaptea dorme cu William in pat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Roli, ce ghinion cu accidentul. Cred ca te-ai sperait grozav sa ajungi in sant asa fara nici o vina. Nu intra masina incgiriata de la service pe asigurare?

Silvi, frumos rezumatul tau. Zapada oboseste iar aquaparkul la fel. Nici nu ma mir ca ai nevoie de o vacanta la birou  [:)]  Noi inca nu am vazut fulgi de zapada anul acesta. Cred ca trebuie sa o cautam mai la munte.

Ella, te tii ocupata cu fratele, plimbarile si concertele. E bine ca te poti imparti intre membrii familiei.

Mianna, m-ai pus pe ganduri. Am in plan un implant la vara dar nu credeam ca se lasa cu obraji umflati. Unde ai facut implanturile? Nu ti-au spus ce produse sa folosesti ulterior?

Viviana, felicitari pentru reusita! Gradina arata minunat si sunt sigura ca si interiorul e pe masura. Ma bucur ca nu ai probleme cu inima. Anul acesta te poti relaxa la noul cuibusor.

Anja, unde vreti la ski? In Austria am inteles ca nu e zapada. Ciudat anul acesta. La noi a fost o iarna calda si super ploioasa. De fapt chiar acum se asteapta nivele foarte ridicate ale apei. Au pus deja niste saci cu pietre in port.

Velvet, hai curaj. Timpul trece nu ne asteapta sa ne tot gandim. Daca te gandesti la un loc anume unde ti-ai dori sa te muti fa mai intai o vacanta acolo. Mergi pe strazi, la magazinele alimentare, foloseste transportul in comun. Poti sa iti faci o idee, sa vezi ce si cu cum merge treaba.

Mihaela, eu cred ca e si anotimpul, faptul ca e mult intuneric e apasator. Eu am vazut diferenta cand am plecat in Spania in decembrie. Brusc, multa energie si chef de viata.

 

Strumph, Ioana, nu ati semnat condica?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata tuturor

 

Michelle, sanatate multa patrupedului. sper sa isi revina.

 

 

Rox, nu am auzit de produse Tis. Am sa gogalesc si imi cumpar cand merg in RO,

 

 

nu prea aveai cum, e un producator mic care face dermatocosmetice si dermatologice. produsele sunt in farmacii. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata

 

michelle sa-si revina cutu!  [flo2]  vizavi de cancer si oameni asa buni...eu nu mai am cuvinte...

 

Otilia  [flo2]  din pacate, nu mai am cand  vacanta. va trebui sa ma decis repede, in functie de posturi, daca or fi. mi-ar placea Brasov, dar n-au fost posturi nici anul trecut. si daca sunt posturi, nu-mi garanteaza nimeni ca reusesc la concursul de hartii. mie-mi place sa fac, nu sa adun hartii false, ca-n Romania...adica sa fii bun, dar doar pe hartie. stiu ca timpul nu m-asteapta...asta-mi si da starea proasta psihica pe care o am de ceva timp.

 

va pup.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelle, sanatate cutului! Si sefei tale! Asa am zis si eu, nu-mi mai trebuie alt caine....barbatu’ nu ma crede. Cu mutarea va doresc sa luati decizia cea mai buna. Ai mei copii nu ar fi de acord la varsta asta, au prieteni, s-au obisnuit aici....iar eu le-am sugerat o mutare doar la 18 km distanta.

 

Mianna, refacere rapida!

 

Fleur, nu ati avut probleme cu diferenta de temperatura? Am experimentat si noi intr-un an trecerea de la geaca de iarna la costum de baie, tare ciudata senzatie am avut dar a facut bine la moral.

 

Roli, imi pare rau de accident dar e bine ca nu ai patit nimic.

 

Strumph, cum mai esti?

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...