Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 980
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

Ioana, ti-a plecat mama din vizita? Ai mai reusit sa te odihnesti? Te afecteaza cumva ca ti-au inchis proiectul?

 

Hello, socrella a plecat duminica, asa ca luni alergam ca o curca decapitata sa scol copiii si sa le dau de mancare si sa pun pachete si si si

M-am odihnit cat a fost ea aici, acu, pe cai!

Au dat=o la intors, ca nu inchid, ca s-a inteles gresit, ca stati linistiti la locurile voastre. Astept sa vad ce se va intampla dupa 31.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

strumph, sper sa se gaseasca o solutie. eu as face transferul. si operatia. tin pumnii!

 

Ioana, tocmai ce citeam articolul asta de dimineata: https://www.theguardian.com/education/2020/jan/16/boris-johnson-says-the-erasmus-scheme-isnt-under-threat-do-you-trust-him

 eu zic ca nu or sa il anuleze.... ar fi mare pacat!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Strumphi, sanatate multa. Nu am mai intrat de mult pe aici, nu stiu care e diagnosticul tau, insa colega mea de munca (tot romanca) e innebunita dupa niste uleiuri esentiale. Sunt scumpute (variaza de la cateva lire la cateva zeci de lire o sticluta), probabil nu vindeca boli grave, care necesita operatii, dar atenueaza durerile. Ea le combina de vreo luna doar si unele efecte se vad cu ochiul liber. Daca vrei pot vorbi cu ea si iti dau datele ei de contact (mobil sau mail) si vorbesti direct. 

 

Corina, felicitari pentru job!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

strumph, sper sa se gaseasca o solutie. eu as face transferul. si operatia. tin pumnii!

 

Ioana, tocmai ce citeam articolul asta de dimineata: https://www.theguardian.com/education/2020/jan/16/boris-johnson-says-the-erasmus-scheme-isnt-under-threat-do-you-trust-him

 eu zic ca nu or sa il anuleze.... ar fi mare pacat!

 

daca intrebi, nimeni nu vrea sa il anuleze, dar te pui cu politicienii? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...