Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 980
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neatza! 
 

Strumphi cum ești azi? Cum a fost la medic ieri? 
 

Azi avem “program”. Silvia și-a invitat prietenele din anii de școala de gimnaziu, care acum merg la linii diferite fiecare, se văd din când in când in pauza de prânz, sunt la același liceu. Una din ele a împlinit alaltăieri 17 ani și acasa la ea nu le poate invita, așa ca s-a hotarat Silvia sa le cheme la noi. Vor dormi la noi și mâine dimineața ii vor face sarbatoritei brunch. Sper sa rezistam :).

 

Alte noutăți nu am. In sfârșit e gata săptămâna...aștept we sa dorm dimineața, ma ucide trezitul devreme. A fost așa de bine când începeam de la 10...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Strumph, asteptam vesti...bune!

 

Miha, dragut din partea Silviei. Petrecere frumoasa!

 

Viv, suna bine “viata la tara”. Visez si eu sa ma mut mai la tara cand vor termina copiii liceul. In ultimii 2-3 ani s-a aglomerat grozav oraselul meu, se construieste intensiv, se modernizeaza linia de metrou, autostrada...peste tot e santier.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna!

ce liniste la noi...sper ca toata lumea e bine!

 

Viv, ce bine suna plimbarile in aer curat. si o sa fie si mai frumos la primavara [:)]

 

strumphy, iti tinem pumnii sa vii cu vesti bune!

 

Mickyy, te salut! nu te-am mai vazut de mult! [flo2]

 

eu nu am noutati. fetele au o invitatie la o petrecere in week-end si trebuie sa mergem dupa cadouri. maine am in plan curatenie si duminica trebuie sa ajungem la socri ca am fost plecati la munte si nu ne-am vazut 2 saptamani.

 

week-end placut tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va salut, azi cu soare si caldura! Daaar de dimi cand au plecat copiii la scoala era brrrr... vreo -10 gr

 

In sfarsit am rezolvat cu actele la asigurare. M-au pus sa mai fac un drum la politie ca nu reiesea din procesul verbal ca am ajuns in sant. Cica luni sau marti trimit platforma sa mi-o duca la reparat.

Masina la schimb...se numeste lux de care se pare ca nu exista in RO, sau o exista la fitze gen BMW...ma rog am o masina de la un vecin a carui sotie e cu nou-nascutul acasa, deci nu prea iese. Face figuri bateria daca e ger mare noaptea, da rezolv cu cabluri de incarcare.

Ieri am sarbatorit piciul (12 ani), restrans, adica doar in familie si cu mama. Si-a primit cadoul dorit si am convenit ca o sa serbeze sambata viitoare cu niste copii la biliard & bowling. Saptamana asta am avut multe alergaturi si nu am avut timp sa facem rezervare si invitatii.

 

Stumphi cum esti?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare pinguini, 

 

Pe noi ne a pocnit o viroza urata. Febra , frisoane, stări de rău. Cel mare e ok, a avut un proiect la un coleg și când am văzut ca ne ia boala, i am zis sa înnopteze acolo. Aseară cei mici s au băgat la șase benevol in pat, deci se simțeau tare rau. Sper in week end sa ne mai revenim. 

Vroiam sa fac și putina ordine, mai ales la cărți , caiete. Copiii voștri păstrează caietele din anii anteriori. Dacă sunt 3-4 materii innmultite cu 10 ani de școala , se strânge ceva. 

 

Corina, felicitări pt job. Ai avut un colectiv fain de colegi. 

 

Miha , suna bine distracția cu fetele ! 

 

Strumpfi, sper ca a fost ok la medic. 

 

Un week end frumos va doresc  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello,

 

multumesc de intrebari si gandurile bune [flo]

 

aici sunt, covrigita pe canapea, tot rau, dar parca ceva mai bine decat zilele trecute. ieri nu am rezolvat nici o branza, ma asteptam. m-au pasat iar de la unu` la altu` si acum astept sa ma cheme chirurgul sa vedem daca, ce, cat si cum taie...  intre timp cica ma trimit la Pain management clinic. M-au scos din sarite ieri si de vreo 5 ori am cerut transferul dosarului la UCLH si tot o dadea pe toate partile sa astept, sa vedem ce zice si chirurgul... ca ... ca... m-am saturat de atata ping pong

 

concluzia RMN ului din noiembrie e ca e extinsa peste tot, toate organele, mai ales pe bowels si kidneys si de aici durerile pentru ca-s lipite intre ele de catre aceste celule crescute anormal

 

operatia va fi una dificila si cu riscuri, trebuie curatata toata endo de pe toate organele si dezlipite...

 

nici nu stiu ce sa mai zic, mi-s in ceata total

 

am vazut ca am vreo 2 PM uri la care o sa raspund in weekend daca o sa fiu mai bine, ma duc inapoi in pat

 

m-am ridicat sa mananc ceva si am bagat doar cateva afine si capsuni si deja ma innebunesc durerile, nu conteaza ce si cat mananc, imi iese pe ochi dupa...

 

multumesc inca odata de ganduri, weekend frumos!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună ziua și de la mine!

 

Roli, La mulți ani fericiți lui A.! [s] [s] Țin pumnii să se rezolve repede cu mașina!

 

Strumfi, of, sper să găsești o soluție la problema asta a ta... Te îmbrățișez!

 

Miha, azi cum ești? M-am bucurat să citesc că ai fost mai bine zilele trecute.

 

Ioana, sper să nu se desființeze Erasmusul la voi.

 

Viv, bravo pentru plimbări, e alt aer lângă București (știu de la ai mei, că și ei s-au mutat la țară).

 

Judoka, sănătate multă și ție și familionului!

 

Eu sunt prinsă la birou cu tot felul de închideri de an, zici că nimeni n-a verificat mare lucru până acum, și acum i-a apucat pe toți  [batcap] . Mă rog, să nu mă plâng.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...