Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 980
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Moon, La multi ani baietilor!  [flo2]

 

Rox, foarte urat la tine...cu zapada zic. la mine, cand eram acasa, la tara, ningea prin noiembrie la final sau decembrie si se mai topea in martie [:D] suntem intre dealuri si paduri si e frig dar nu e vant. 

 

in martie e si ziua Crinei. anul asta nu facem petrecere. o sa mergem la pizza cu verisorii ei, in total 6 sau 7 copii. si in week-endul dinainte de aniversare o sa o serbam si la bunici cu tort.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rox, așa. Am fost la o clasa de Circuit Training unde am folosit și Bosu, CXWORK și ceva C-Core :). Fără aparate. Doar cu corpul nostru, cu domurile de la Bosu, o banda neelastica gen de la CXWORK și o greutate. In orice caz, îmi simt absolut toți cei peste 600 de mușchi din corp :). Sper sa treacă pana joi. Atunci am o clasa de Modus, e ceva original, nu știu exact cum e ca nu am fost niciodată. Din ce scrie e o combinatie de module, tot in gen circuit, dar fără niciun “ajutor”, se lucrează numai cu corpul. 
 

Am de comandat niște fotografii Pt concursurile din jumatea asta de an. Seara frumoasa! 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

strumph, asta e filmul dar e subtitrat in italiana.....poate gasesti unul in engleza https://www.youtube.com/watch?v=Kc4gbQKbnJQ

 

Wow! M-am uitat și eu la o parte din el. Nu știam ca așa o înmormântare a avut Gheorghiu Dej. 

Dar de ce se numeste autobiografie? Ca nu el și-a făcut autobiografia. Ci au adunat filmări din viața lui de presedinte și l-au făcut ca un documentar. Cam plictisitor fără explicații, dar interesant așa brut. 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, cred ca i-au spus autobiografie deoarece la vremea aceea nu se filma nimic fara sa fie verificat, practic se vede doar ce a vrut el sa se vada.

Da, si pe mine m-a mirat multimea de oameni de la inmormantarea lui Gheorghiu Dej. 
Iti dai seama ce s-a plictisit copilul meu 3 ore? A incercat sa se uite si la reportajul celor de la Recorder dar nu a inteles mare lucru. As vrea sa gasesc un film despre comunism si revolutie pe intelesul lui, e interesat de istorie si ne bombardeaza pe noi cu intrebari.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marion, cred ca s-a plictisit copilul. Nici eu nu cred ca am răbdare sa văd tot. 
Cel de la Recorder e greu Pt cei care nu au trăit perioada aceea, fără sa știe contextul politic, nici noi n-am înțeles multe atunci. 
 

Silvia a venit jos in living când ne uitam la documentarul de la Recorder dar s-a plictisit după 10 min. A zis ca nu înțelege nimic și oricum nu o interesează. :( 

Poate Diana ar înțelege mai multe, dar nu știu cât e de interesată. 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...