Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 980
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

Strumphi, si eu am fost suspectata de endometrioza, si mie mi s-a recomandat Horace Roman - Professeur Universitaire - Praticien Hospitalier, Gynécologue-obstétricien,

Centre ROUENDOMETRIOSE. Eu nu aveam durerile tale, dar nu puteam concepe. Se spune ca e cel mai bun pe asta. Eu i-am scris un email cu cazul meu si mi-a raspuns, daca te intereseaza iti dau contactul in privat.

 

da, multumesc! [flo] 

 

La multi ani frumosi si buni alaturi de toti cei dragi! [s] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, de ce abia astepti sa lucrezi iar in ture? Tu faceai si ture de noapte inainte? 

 

Otilia, credeam ca a nins la voi pentru ca aici a fost frig tare zilele astea si sapt trecuta. Deja ai fata de liceu! wow! Mi le aduc aminte de prin poze de acum cativa ani, 3 prichindute.... acum cred ca-s cat tine de inalte?!  [hippi]

 

Marion, mandra ta a ales liceu pana la urma? Zoe si Chloe sunt la moda pe aici. Eu de cand eram mica am stiut ca daca voi avea o fetita o voi numi Sophia, dupa vecina mea grecoaica. Am mai povestit eu cred pe aici de ea, mi-a fost ca o bunica.  [il]

 

Lauranico, ce sporturi fac ai tai? Eu am uitat, deh neuronu`...  [ups]

 

daniela, nu stiu cand venim... voiam la sfarsit de februarie, dar nu il pot sustrage pe Mr de la Brexit decat maxim 2 zile si sa cheltui 1000 lire pe avion, hotel &co  doar pe un weekend prelungit mi se pare cam mult.... mai bine ma duc la soacra ca e gratis  [clo]  si in afara de Ioana nimeni nu a spus ca ar vrea sa ne vedem cand am intrebat  [soricel]  Daca tu ai de primit, eu azi am de dat bani. 

 

Ioana, ce am ras la faza cu regina  [:-)))]  mandra mea e prima care sare in masina cand plecam undeva, de multe ori ea ne scoate pe coclauri pe la castele, din timpul saptamanii ne intreaba ce facem, unde mergem in weekend? am invatat-o cam prost  [fri]  

 

Roli, ma bucur ca ti-a placut ce ai vazut in linkuri. Cand vii in Englezia sa mergem la pub?  [bere]

 

Azi mi-am facut curaj sa incerc noua bicicleta, ca tot m-am simtit mai bine. Pfuu... ce greu a fost, e diferita de cea veche si parca am avut pietre de moara atarnate de pedale, dar tot am bagat 32 km. Trebuie sa o rodez, poate o fi mai usor data viitoare.  [fum]

 

Ma duc sa scap de o grija si de bani, sa imi platesc taxele.  [popa]

 

[fuga] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Strumph, mandra va merge la acelasi liceu ca si frate-su, ea stie, noi stim daaaar deoarece vrea sa ne arate ca ea decide si nu noi vom merge sa le mai vizitam pe toate inca o data si va merge si la lectii in cadrul liceelor.
Din punctul meu de vedere e timp pierdut dar ii fac pe plac, ce sa fac? Am fost cu frate-su si cu ea sa nu ma duc?....cam asa se pune problema [batcap]

Inscrierea e in martie...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

 

amina, dai link la clinica unde ti-ai facut implanturile, please?

 

 

 

am ales-o pe ideea ca e pe strada de langa mine (dar are si niste review-uri foarte bune):

 

https://www.rasmindent.ro/

 

chirurgul (Nikola Kostovski il cheama, daca l-am gogalit l-am mai gasit si la alte 2-3 clinici) se pare ca lucreaza aici numai sambata (pentru mine n-a fost o problema, mai ales acum, cand am negociat ca ora 9 dimineata nu-i o ora potrivita pentru control daca el tot sta in clinica pana la ora 14 [:)] ). si poate-n alta parte are asistenta mai competenta, ca pe asta era s-o omoram si eu, si el [zirea]

 

referitor la ce-ai zis legat de intalnire - credeam ca stii deja ca eu si Viv participam by default la toate intalnirile pinguincesti (daca suntem in Bucuresti, ca am mai ratat cate una, vara, din motive de concediu - pana s-a invatat Ella sa ne trimita cu juma' de an inainte invitatii in outlook [:-)))] ). deci cand mai faci planuri, tine minte ca eu chiar vreau sa-mi vad febletea [pup]  (si pe voi doi).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mandra cu cartile sub brat si papusile in chiloti  [bib]  [:-)))]  ca deh prea multe carti si nu mai putea sa tina si papusile in brate. V-am spus ca le cara mereu peste tot, in afara de scoala si Brownies/cercetasi unde nu are voie cu ele.

E veche poza de saptamana trecuta dar citind stirea de mai jos mi-am adus aminte sa v-o arat cu Dolly double decker, ca asa a spus ca se cheama operatiunea  [clo]  [:-)))]

 

Me talking to the pest control man - "No mate I've no idea why we have mice in the library"
*Picks up a book and actual cheese falls out of it*

 

https://www.bbc.co.uk/news/uk-england-merseyside-51205845 [:-)))] [:-)))]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ioana, ce am ras la faza cu regina  [:-)))]  mandra mea e prima care sare in masina cand plecam undeva, de multe ori ea ne scoate pe coclauri pe la castele, din timpul saptamanii ne intreaba ce facem, unde mergem in weekend? am invatat-o cam prost  [fri]  

 

 

[fuga] 

 

32km???!!????? cat fac eu naveta

 

Cu plimbatul e asa: Julia e prima, P vrea sa stea acasa/ la vecini la taclale cu fata vecinilor. Greu o urnim. Ma asteptam sa fie asa de pe la 12-13 incolo.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...