Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Hello,

 

azi am facut 2 prostii, una mai mare decat alta  [fri]  

 

Prima: am fost downtown si trecand pe langa o patiserie portugheza mi s-au scurs balele la vazul si mirosul unor mini tarte cu crema, pasteis de nata [pofticios] Mi-am luat si eu una, ca mai mult nu imi permit  [:-)))]  adica pardon, mi-s putin intoleranta si am crezut ca nu o sa mor, poate doar de pofta... gresit!  [mariaj]  Ce rau m-a luat, toata m-am umflat! Zici ca mai am putin si nasc, da` macar a fost super duper de delicioasa!!!! Nici in Lisabona nu am mancat asa tarta buna, ori nu imi mai aduc eu aminte ca a fost acum multi ani. 

 

A doua: am luat bilete de avion si hotel sa venim in Ro, 21-24 februarie! Pregatiti sarmalele si papanasii, nu mai aveti scapare acum!  [soricel]   

 

Afara e frig si o vreme de cacao, in drum spre casa incepuse sa ploua marunt. Bleahhh 

 

Cam astea-s vestile, ma duc sa le fac de mancare.   [yum]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 980
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna seara,

La multi ani, La multi ani pentru gemmeni mici si mari!

 

La multi ani domnisoarei Eva!

 

====

Suntem intr-un fel de concediu, stam la tara, ne odihnim mult. Ne plimbam, ne bucuram.

Zilele trecute am fost in Bucuresti ca am stat cu fii-mea cea racita care ne-a spus ca daca mai sta singura cade in depresie. [:)]

 

Ne intalnim sigur ca da!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Am semnat azi noul contract, masina e gata in 2-3 luni...data trecuta a durat 2 luni...au verificat-o si pe cea pe care o am acum, e in stare ft ft buna, tip top cum spun ei aici..eu pe-asta noua vreau sa o cumpar peste 4 ani, dar sa vedem...poate apare vreo Tesla mai ieftina pana atunci.

Mie-mi place mereu sa ies din tipar  [:D] verdele asta e fain rau, mai ales ca l-am vazut si live...masina nu e sport, aici nu ai unde sa alergi cu masini puternice.

 

Nebunie mare la mine zilele astea  [zirea] maine e vineri, ce bine..si mai e putin si vine luna februarie, nu-mi vine sa cred...trece timpul atat de repede..mandra revine pe 29 feb din Dijon, pe 1 martie face 17 ani  [ph34r] chiar discutam cu ea de asta, nu-i vine nici ei sa creada ca peste 1 an va fi majora..as vrea sa-i aduc pe ai mei aici de ziua ei, ii fac o surpriza.

 

Seara buna sa aveti. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna!

 

yepieeee! Am fost la sala, a fost greu dar Ok. Am simțit acum când muschii nu mai puteau (ma dor încă cei de la picioare, de pe fese) și m-am oprit. Super, e tot mai bine.

 

Si la job ma simt tot mai Ok. N-am mai avut de o săptămâna jumate niciun atac de anxietate. Dar sunt in perioada cu progesteron și voi vedea peste doua zile când îl termin, cum ma voi simți. Ar trebui sa stau doua săptămâni fără, doar cu estrogen. Luna trecută am avut probleme in perioada aceea, sunt curioasa dacă se repeta.

 

Cica prietenul Silviei se gândește sa se facă medic. Părinții lui sunt oarecum in branșa, tata e stomatolog și mama asistenta de Stomatologie. Au cabinet privat :). Aici sunt putini privați. Dentistii nu intra in asigurare, decât la un plafon destul de mare, și atunci asigurarea plătește numai jumate din materiale. Indiferent ca mergi la stat sau la privat la dentist, plătești la fel, ca și pacient. Adica o căruță de bani. Nu va spun cât costa un implant de măsea :).

 

Seara frumoasa!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oh, aseară am fost și am mâncat cozze in sos de smântâna și stropite cu Wisky irlandez. Ne-am făcut de cap cu prietena mea. Voiam la pizza dar renovau Pizzeria vizata, am mers la pub :). 
 

Si ma duc cu ea, i-am făcut cadou de ziua ei, peste doua săptămâni sâmbăta, la o zi de meditație și yoga. Doua ore dimineața, apoi luam prânzul și încă doua ore dupamasa. După toată asta eu merg la chef cu bătrâneii mei de la clubul foto :). E așa de distractiv de fiecare data, abia aștept. Avem concursuri și premii :).
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...