Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 980
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hello,

 

va aduc tort, azi e aniversarea casatoriei cu Mr. [nunta]  Ce de ani au trecut, nici nu stiu cand!  Voiam sa ii arat Sophie poze ca mi-a cerut dar nu stiu de ce nu se conecteaza deloc HD ul pe care am acele poze la laptop. Sper sa nu le fi pierdut ca am zeci de mii de poze si filmulete de cand era Sophia bebe pe el, plus nuntile, ca noi ne-am nuntit de 2 ori. Azi e varianta inglish  [:-)))] Il astept pe Mr sa revina cu mandra de la Brownies sa vad daca poate sa il faca sa mearga, o fi vreun fir/conexiune... laptopul meu desi nu e vechi face niste zgomote de vreo 2 saptamani, zici ca e tractorul la arat si sper sa nu ma lase cu ochii in soare prea curand ca nu am bani de unul nou acum. 

 

Anja, multe felicitari! Le meriti din plin!!!  [flor]

 

Mihaela, sper sa isi revina cat mai curand Diana. Aiurea ca nu ii sunt platite zilele de medical. 

 

Moon, te asteptam cu mare drag la intalnire sa te cunoastem. Cand ai DPN ul?   [il]

 

Daniela, neaparat sa iti treci liber in agenda pe 21 si 22 [nebu] trebuie sa ne revedem  [pup]  

 

Viviana, multa sanatate Silviei! Ma bucur ca ai gasit leac insomniilor, ce m-as bucura si eu sa gasesc leac pentru ale mele.  

 

Corina, succes si acomodare usoara la noul job! Va fi bine! 

 

Laura25, numai cu dulceata de cirese negre amare [:D] glumesc, chiar mi-ar face mare placere sa ne cunoastem. Poate in Londra sau poate la toamna trag eu o fuga la Iasi cand are mandra vacanta o saptamana prin Octombrie. 

 

Judoka, ce dieta sa mai tin ca eu nu mananc oricum mare lucru si nici ce mananc nu imi face bine. Eh.. astept sa vad ce o zice si chirurgul saptamana ce vine, mi-e frica de operatie. Foarte!  [zirea]  Azi cum e ado? Si-a cerut scuze? 

 

Silvi, nu te-a tras nimeni de maneca la sedinta ca butonezi in loc sa fii ochi si urechi la ce se discuta?  [bla]  Cum se mai simt virusatii? 

 

Fleur, deci mandra mea nu e singura cu capu-n nori. Macar si-a gasit cardiganul, dar in rest si ea uita sa imi spuna de hartii ce trebuie semnate, de chestii importante de pe la scoala... Parca in ultima vreme e mai ok, se organizeaza mai bine, diminetile isi pune ea singura la usa vioara, PE kit ul, book bag ul... nu mai asteapta doar eu sa imi aduc aminte de toate, ce are si in ce zi. O sa creasca si Eric si o sa fie mai bine [flo] 

 

Otilia, ce proiect are de facut domnisoara ta pe munte? A nins si pe la voi zilele astea? 

 

Michelle, imi aduc aminte ca ai scris de sefa ta cu cancerul. Of.... urata boala. Sper sa o ajute tratamentul si sa fie bine. Sotului tau nu ii poti da un ultimatum pentru mutare? 

 

Ella, toate bune? Nu ai mai scris de cateva zile? Sper ca e ok fratele tau. 

 

Ioana, urat cu misto ul ala cu numele. Nu poti sa vorbesti cu proful despre asta?  

 

Nu mai stiu ce am citit, ma duc sa asez masa si sa astept piscotii de la club  [:D]  

 

O seara frumoasa! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara  [hia]

 

viv cum se numesc picaturile de la Plantextract pt somn? sanatate fetei tale!  [flo2]

 

miha sanatate si fetei tale! sa fie bine cat mai repede!  [floare3]

 

anja felicitari!  [flo]

 

Ella pe unde esti? sper ca e totul ok  [pup]

 

Corina succes la noul job!  [flo]

 

michelle  [floare3]  copilul e  bine sa  aiba si copilarie, timp liber, adolescenta...sunt convinsa ca are mult de invatat. dar cumva o balanta.

 

Judoka  [flo]  sa se rezolve cu bine cu copilul! in fiecare zi tre'sa ma descurc la munca cu cativa.  sa gasesc metode, sa sa sa...cateodata nu le gasesc, dar incerc.

 

strumphi  [cupisi]  te imbratisez. multi ani fericiti impreuna cu sotul tau! sa-i dai de cap bolii asteia! in tara se opereaza femeile.si de la grad mare, o reduc f mult. si scad si durerile. asta am auzit peste tot. sper sa fii bine curand  [pup]

 

stau si eu cu blanosul meu la tv.

 

va pup  [flo]  [floare3]  [flo2]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara  [hia]

 

viv cum se numesc picaturile de la Plantextract pt somn? sanatate fetei tale!  [flo2]

 

miha sanatate si fetei tale! sa fie bine cat mai repede!  [floare3]

 

anja felicitari!  [flo]

 

Ella pe unde esti? sper ca e totul ok  [pup]

 

Corina succes la noul job!  [flo]

 

michelle  [floare3]  copilul e  bine sa  aiba si copilarie, timp liber, adolescenta...sunt convinsa ca are mult de invatat. dar cumva o balanta.

 

Judoka  [flo]  sa se rezolve cu bine cu copilul! in fiecare zi tre'sa ma descurc la munca cu cativa.  sa gasesc metode, sa sa sa...cateodata nu le gasesc, dar incerc.

 

strumphi  [cupisi]  te imbratisez. multi ani fericiti impreuna cu sotul tau! sa-i dai de cap bolii asteia! in tara se opereaza femeile.si de la grad mare, o reduc f mult. si scad si durerile. asta am auzit peste tot. sper sa fii bine curand  [pup]

 

stau si eu cu blanosul meu la tv.

 

va pup  [flo]  [floare3]  [flo2]

Seara iau

extract din mugur de  tei argintiu 30 picaturi (numai seara)

formula completa 8  a lui jurj (de 3 ori/zi 10 pic.)

Poligemma 8 si dimi si seara

Numai dimineata:

extract de mugur de smochin

extract de mugur de smochin 30 pic. numai dimineata

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

viv multumesc  [flo2]  le gasesc la plafar? muguri de tei argintiu am luat si eu vreo 2 ani cand am avut insomnii urate. dar am luat de la Hofigal.m-au ajutat fiolele.luam una seara. am iar nopti cu multe treziri,plus durerile de spate...capul nu tocmai ok. a2a zi munca non stop...o sa caut si eu ce iei tu.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Laura25, numai cu dulceata de cirese negre amare [:D] glumesc, chiar mi-ar face mare placere sa ne cunoastem. Poate in Londra sau poate la toamna trag eu o fuga la Iasi cand are mandra vacanta o saptamana prin Octombrie. 

 

 

Silvi, nu te-a tras nimeni de maneca la sedinta ca butonezi in loc sa fii ochi si urechi la ce se discuta?  [bla]  Cum se mai simt virusatii? 

 

 

 

 

1. Dulceata Laurei e fenomenala! Merita sa faci un drum pana la ea! [:)]

 

2. nu. eram foarte multi, si jumatate nu aveam nici o treaba acolo [batcap] . virusatii sunt bine, multumesc de intrebare. sotul inca mai are muci, C tot se plange de gat dar nimeni nu e mai grav. suntem toti functionali.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

Viv si Miha, sanatate fetelor!

 

Strumphy, La multi ani ! sa fiti sanatosi si fericiti o mie de ani! daca gasesti pozele pune si aici una, sa va admiram! [flo2]  [flo2]  [flo2]

 

nu am nimic nou de raportat. astept week-end-ul cu toate ca iar am multe de facut. C pleaca la un concurs, mica are o invitatie la joaca (la prietena care a fost la noi sambata trecuta) am de facut si curatenie prin casa, vreau sa ajung si la cumparaturi si daca reusesc cumva vreau sa ma si tund.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...