Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 980
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

roli mda...stii ca am vorbit noi. la unii pe sistemul-timpul trece,leafa merge ...

 

strumphi mi-au dat lacrimile citindu-te... [il]  o astfel de relatie cu un barbat mi-as fi dorit si eu. o Familie asa...deh,raman cu dorinta si Visul. te pup.ma bucur ca esti mai bine  [flo2]

 

Marion si baiatul sorei mele sta acasa,la fel prof in greva. cer bani pt scoli. nu mai vin oameni la catedre,predau studenti...nasol. daca nu-mi cereau limba aia la nivel avansat, poate ma gandeam sa aplic.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Ah te inteleg. E greu fara bunici aproape sau macar o matusa. Am experimentat si eu. Dar dupa 1-2-5 ani devine rutina, copilele cresc si nu mai ai niciunul mic la pupacit. E asa trist. Crede-ma. Noua nu prea ne pica bine cand pleaca fetele sa doarma pe la prietene. In we au fost cele mari plecate. Si am zic ce bine ca mai avem una mica si pe acasa. Desi nici ea nu e chiar mica la 9 ani si ceva. 

 

 

 

Aveam impresia ca voi aveati bunicii acolo pana acum 3-4 ani cand cea mica avea 5 ani? 

 

Cand pleaca amandoua de acasa, la joaca la vecini, ne bucuram si noi de 1 ora de adulti, asa ca suntem la polul opus. :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello,

 

Iar a navalit munca peste mine, si la serv si acasa (aseara nu mai aveam farfurii mici curate, doar mari si boluri - erau in masina dar cum B e la butoane si el nu a fost acasa am tot zis stai sa pun si paharul asta, si cana asta etc si am amanat pana am ramas fara) Le-am rezolvat aseara si as fi vrut si o masina de rufe dar nu am mai reusit. Astept weekendul ca pe un pat de puf!

 

Anja, cred ca am ratat ceva mesaj de promovare sar iti zic felicitari oricum!

 

Daniela, cum mai e pe campiile patriei? Bunica mea se plangea ca e seceta, f putina zapada si aproape deloc ploaie si i s-au uscat cativa butuci de vie.

 

LauraNico, ce mai fac copiii?

 

Antmil, iar esti ingropata sub activitati?

 

Spor sa aveti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu vrea deloc HD ul asta sa se conecteze. In afara de a cumpara cabluri noi si/sau de a-l arunca de vreun perete ce as putea face? [:D] Ca asta imi vine acum sa fac cu el ... am sute de mii de poze pe el adunate in atatia ani. Credeam ca-s safe pe hd ul asta, dar vad ca nu. Barbatu` zice sa keep calm ca se uita el diseara, dar eu...  [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...