Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Buna,

 

am fost prin preajma, dar mai mult in sedinte unde nu am putut scapa precum Silvi. Eu la sedintele acestea sunt sectretar asa ca....

 

Vad ca sunt multi bolnavi pe ghetar ...sanatate multa la toti.

 

Strumph, la multi ani fericiti impreuna. Stiu ca tu m-ai intrebat... Mihai face tenis de masa, iar Ramona volei.

 

Ioana, copii sunt bine sanatosi...Ramona se incadreaza la capitolul razvratiri acum, asa ca am citit cu interes ce au spus Laura si Miha. Iau notite...

 

Anja, felicitari!

 

Corina, impresii de la noul job?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 980
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bag de seama ca am uitat felicitarile!

 

Anja, bravo, felicitari! Nu mai fi asa discreta. Ai scris un text micut la sfarsitul mesajului. Pai la asa veste era cazul sa folosesti un text rosu si font mare. Cum petreci ?

 

Strumphi, ce ma bucur ca mai ai si zile bune si fara dureri! Multi ani inainte cu intelegere si bucurii!

 

Dar ce atenta e soacra ta. Flori la aniversarea voastra. Hmmm, chiar iese din tipare.

 

Sper ca ai pozele si pe calculator sau pe google drive. Dar de pe HD se recupereaza in general.

 

Moon, sincer a fost greu dar am facut cat am putut. In nici un caz nu aveam timp de manechiura si machiat sau de planificat vacante prin strainatate. Am iesit mult cu ele in natura, la locuri de joaca. Le stiam pe toate pe o raza destul de mare. Unde nu puteam ajunge pe jos mergeam cu masina. Oricum, nu am regrete. Chiar am savurat bebelusenia lor. Am multe amintiri frumoase. Ne-am uitam la filmulete zilele trecute. Ce de momente dragute, cum vorbeau, cum se prosteau, faze de gelozie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate multa celor bolnavi.

 

Strumphi, multi ani fericiti alauturi de Nick [flo]! Ma bucur ca te simti mai bine, eu cred ca starea fizica e cumva legata si de cea psihica, atunci cand te simti iubita si implinita, parca si durerile te ocolesc.

 

Ioana, greu e cu primii copii, deja de la bb3 in sus parca nu mai e nicio diferenta  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] . Calculam acum, cred ca am schimbat peste 10,000 de pampersi la viata mea!! Cred ca puteam sa-mi deschid propria linie de productie, ieseam mai ieftin. Culmea e ca atunci cand erau mici, abia asteptam sa creasca, acum ca au crescut, mi-e dor de vremea cand erau bebei in scutece.

 

Corina, mult succes la noul job, asteptam impresii dupa primele zile.

 

Eu incep astazi o noua etapa din viata. Sper sa fie decizia cea buna, si in timp sa-mi gasesc linistea, desi pe moment ma simt oricum numai linistita nu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu am nimic nou de raportat. astept week-end-ul cu toate ca iar am multe de facut. C pleaca la un concurs, mica are o invitatie la joaca (la prietena care a fost la noi sambata trecuta) am de facut si curatenie prin casa, vreau sa ajung si la cumparaturi si daca reusesc cumva vreau sa ma si tund.

La concursul Municipal de iarna C3, C4, C5? Multa Bafta! Alearga 800 m?

 

Fetele au avut concursul asta, municipal, weekendul trecut, ele sunt C1 si C2. Au avut rezultate bune, recorduri personale, medalii... A fost fain, ele abia asteptau sa concureze. Andreea a concurat 60 m si lungime, Ana triatlon (60 m, lungime, 800 m - ea e cu alergarile mai lungi [:)] )

 

Cu diferenta intre copii.... nici o varianta nu garanteaza perfectiunea  [:)] . Cand e diferenta mica, au preocupari comune, petrec timp impreuna, se joaca, dar asta vine la pachet cu cearta, scandal (care se poate isca asa, din senin, de la te miri ce) - deci galagie multa. Daca e diferenta mai mare, sunt mai linistiti, se inteleg, dar fiecare pe contul lui, cu preocuparile lui.

 

Sanatate multa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Strumph, La multi ani de aniversarea casatoriei! Deci mai sunt oameni care s-au casatorit iarna  [:)]  [:)] . Si noi tot asa, 10-11 feb (2007).

Chiar am vrut o data sa te intreb, cum l-ai cunoscut pe sotul tau? Nu mai retin daca ai scris pe aici (adica eu nu am citit, altfel nu mai intrebam). Sunteti un cuplu fain  [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna! 
 

Azi am vorbit cu șefa și e de acord sa contiunui, dupa ce mi se termina medicalul, adică din 2 Martie, sa lucrez 80% o perioada. Nu știu cât, deocamdată nu sunt stabilă, am momente in sus și in jos și sunt obosita după 6 ore de munca...ieri am dormit o ora după ce am ajuns acasa. Azi a fost iar foarte mare stresul, a trebuit sa ma așez de câteva ori și sa respir adânc, dar simt ca ma afectează :(. 
Dupa ce termin cu medicalul, voi intra in ture. Dar cu 80% voi putea avea doar 4 zile de munca pe săptămâna. Acum lucrez 75% dar fiind in medical nu am voie sa lucrez ture, ci numai 8-14, in fiecare zi. 
Inca nu știu cât sa cer, cred ca încep cu trei luni, apoi am sa văd. E tare greu... 

 

Vreau sa ma odihnesc puțin, am întâlnire cu grupul foto de la ora 19. 
 

Seara faina! 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...