Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 980
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

strumphy, nu-mi place aici dar tocmai am aflat ca si luni tot aici sunt. [batcap]

 

eu am pierdut toate pozele/filmarile cu C mica din calculator. le-am dus la recuperat, nu stiu cat erau de profesionisti, dar au zis ca sunt pierdute pe vecie [:)] pe aunci nu aveam fb si nici nu le stocasem pe alte suporturi asa ca au ramas pierdute. am albume dar nu am decat o mica, mica parte din poze scoase acolo.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu ma pregateam sa ma duc la culcare cand a fost cutremurul. asa ca am admirat tv-ul cum dansa, si o vaza de pe biblioteca cum o luase-n jos la vale (nu s-a spart, ca a cazut in spatele bibliotecii, insa cartile-s impinse in spate si a cazut pe ele).

 

matzele si-au pastrat pozitia de sfinx pe birou [:)] (zau ca nu inteleg de ce acolo le place amandurora, cand au toata casa la dispozitie, cu chestii moi, blanoase, pufoase, calde etc.)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E la fel de plauzibila chestia cu zapada si temperaturi  ridicate ca si falia ce produce cutremure la 15 km adancime si influenteaza Vrancea la 121 km adancime.

 

Cutremurele din Turcia nu produc cutremure in Vrancea asa cum nici cutremurele crustale din Romania nu influenteaza direct cutremurele din adancime. E vorba de un sistem ce uneori "crapa" si ne da si indicii asupra tensiunilor acumulate [:)]

In fine, nici eu nu-s vreo experta, doar urmaresc un expert a carui deductii imi par logice si care, in timp, si-a dovedit legitimitatea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rall, nu am simtit nici eu cutremurul... dormeam dusa.

 

Strumphita, da, sunt slabute fetele, suple. Cea mica e chiar genul mai scobitoare, cam asa eram si eu... si mancam putin cantitativ (acum la fel). Ele in general mananca ok, doar Ana din cand in cand mai are perioade cand zice ca nu-i e foame, si mananca putin... nu am fortat niciodata nota, stiu cum eram si eu, mi se facea rau daca mancam peste capacitate. Mi-a venit nota de plata... asa cum am chunuit si eu pe altii.... Oricum ele sunt sanatoase si nu au nici o problema.

Vreau sa ajung la intalnire. Pe 22 feb e ok, dar normal, decideti voi, si eu imi notez data ora si locatia. 

 

Judoka, [flo2]  am perioade cand sunt mai prinsa si atunci nu prea am timp... 

 

Silvi, cred ca e obositor la secretariat, mai ales daca nu esti obisnuita. Bafta Crinei la concurs maine! Cred ca nu va alerga 800 m, cred ca sunt doar biatloane 50 m + inaltime/ greutate sau 50 m.g. cu lungime. Au si fetele colegi C3 sau C4 si le-au zis ca e cu biatloane. Asa a avut si Ana anul trecut. Cand pleaca de acasa? 

 

Sanatate multa tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ia, cu intalnirea, gata cu nehotararea [:-)))]sambata pe 22 convine tuturor? pe la 6 seara. scurt si la obiect [:)]

 

astept propuneri unde vreti sa mergem.

 

eu merg oriunde se mananca bine  [soricel]  am spus deja ca barbatu` e dupa sarmale si mandra vrea neaparat papanasi, ca si in vis cred ca tot papanasi ii apar  [batcap]  [:-)))]  de cand i-am spus ca mergem in Ro numai despre papanasi imi vorbeste! Deci nu stiu pe unde scoti camasa cu papanasii astia [:p] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...